آزمایش خون قبل از عمل بینی

جراحی آندوسکوپی بینی
جراحی آندوسکوپی بینی
فوریه 6, 2018
جراحی لوزه در بزرگسالان
جراحی لوزه در بزرگسالان
فوریه 8, 2018
آزمایش خون قبل از عمل بینی

آزمایش خون قبل از عمل بینی

آزمایش خون قبل از عمل بینی : افرادی که قصد انجام جراحی بینی را دارند اقدامات و مراقبت هایی وجود دارد که باید قبل و بعد از جراحی حتما آن ها را انجام دهند تا از نتیجه مطلوبی بعد از جراحی بهره مند شوند، آزمایش خون یکی از اقداماتی است که لازم است قبل از عمل بینی انجام شود.

 

آزمایش خون قبل از عمل بینی

 

همانطور که می دانید و ما در مقالات قبلی برای شما عزیزان نیز ذکر کردیم جراحی بینی نیاز به مراقبت هایی دارد که در این مقاله به آن ها می پردازیم.

آزمایش خون قبل از عمل بینی

هنگامی که تصمیم انجام جراحی بینی را گرفته اید و جراح مناسب را انتخاب کرده اید، بهتر است قبل از این که برای جراحی اقدام کنید یک جلسه مشاوره با وی داشته باشید. در این جلسه مشاوره جراح اطلاعاتی به شما می دهد و بینی شما عزیزان را مورد بررسی قرار می دهد که آیا بینی شما نیاز به جراحی دارد یا خیر.

اگر بینی شما عزیزان نیاز به جراحی داشته باشد، جراح دستورات و اقداماتی به اطلاع شما می رساند که تا روز جراحی باید آن ها را انجام دهید. انجام آزمایش خون نیز یکی از این اقدامات می باشد.

هنگامی که آزمایش خون را انجام دادید، پاسخ آن را پیش خود نگه دارید تا روز جراحی، روز جراحی باید جواب آزمایش خون و دیگر آزمایشاتی که جراح برای شما تجویز کرده است را با خود همراه داشته باشید.

نکات قبل از جراحی بینی

  • بهترین کار این است که برای انجام این جراحی ناشتا باشید.
  • در روز جراحی هیچ گونه آرایشی نداشته باشید.
  • از کشیدن سیگار و قلیان و مصرف الکل پرهیز کنید.
  • مصرف آسپرین را کنار گذارید.
  • اگر داروی خاصی استفاده می کنید با دکتر حتما مشورت کنید و وی را در جریان قرار دهید.
  • اگر راکوتان مصرف می کنید آن را کنار گذارید.
  • از مصرف ویتامین A بپرهیزید.

توصیه ما به شما عزیزان این است که حتما رعایت موارد گفته شده را جدی بگیرید.

دکتر عباس نوروزی یکی از بهترین و با تجربه ترین جراحان در کرج می باشد، اگر قصد جراحی بینی را دارید و از ساکنین کرج هستید می توانید به مطب وی مراجعه کنید. برای مشاهده نمونه کار های آقای دکتر نیز می توانید هم به گالری سایت و هم آدرس اینستای ایشان مراجعه کنید.

 

 

 

دکتر عباس نوروزی

جراح و متخصص گوش ، حلق ، بینی

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *