بهترین جراح بینی در کرج

بیماری های گوش
بیماری های گوش
اسفند ۶, ۱۳۹۶
تزریق بوتاکس
تزریق بوتاکس
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶
بهترین جراح بینی در کرج

بهترین جراح بینی در کرج

بهترین جراح بینی در کرج : جراحی بینی یکی از متداول ترین جراحی های پلاستیک تا به امروز می باشد که طرفداران و کاندیدای خاص خود را دارد. افرادی که قصد انجام این جراحی را دارند باید درباره این جراحی اطلاعات لازم را داشته باشند، انتخاب جراح بینی مناسب یکی از مواردی است که شما عزیزان باید درباره آن اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید بهترین را انتخاب کنید.

 

بهترین جراح بینی در کرج

 

همانطور که در مقالات قبلی صحبت کردیم، برای انجام جراحی بینی عامل های بسیاری وجود دارد که شما عزیزان را به نتیجه دلخواه تان می رساند. اولین و مهم ترین فاکتور در این زمینه انتخاب جراح بینی می باشد، شما عزیزان در هر منطقه ای که قرار دارید بهتر است جراح بینی خود را از همان منطقه انتخاب کنید، به عنوان مثال اگر در کرج زندگی می کنید ما به شما عزیزان دکتر عباس نوروزی را معرفی می کنیم.

نکاتی درباره انتخاب جراح بینی

 • در ابتدا یک لیست از تمامی جرحان منطقه خود تهیه بفرمایید.
 • درباره جراحان لیست خود تحقیقات کافی را انجام دهید.
 • به مطب یا کلینیک آن ها مراجعه کنید.
 • با بیمارانشان صحبت کنید.
 • نتایج جراحی، این کار را هم می توانید با مراجعه به صفحه اینستاگرام جراح مورد نظرو هم گالری سایت وی مشاهده کنید.
 • از پرسنل و دستیار جراح درباره خود جراح اطلاعاتی بکسب کنید.
 • بعد از انتخاب جراح بینی مناسب، جهت اطمینان با وی یک جلسه مشاوره داشته باشید.
 • لازم به ذکر است که جلسه مشاوره رایگان می باشد و جهت آشنایی بهتر شما با جراح و نحوه جراحی گذاشته می شود.

جراح بینی در کرج

 • اگر از ساکنان کرج هستید و قصد انجام عمل زیبایی بینی را دارید، ما به شما عزیزان دکتر عباس نوروزی را معرفی می کنیم.
 • دکتر عباس نوروزی متخصص گوش ، حلق و بینی می باشند.
 • در این زمینه تجربه و علم بسیاری دارند.
 • جراحی های بیشماری انجام داده اند.
 • جزو پزشکان مسلط و نامی در این مقوله می باشند.

بهترین جراح بینی در کرج دکتر عباس نوروزی

بهترین جراح ترمیمی بینی در کرج

اگر شما به هر دلیلی از جراحی بینی اولیه خود راضی نیستید و می خواهید جراحی ثانویه یا ترمیمی انجام دهید بهتر است که پس از گذشت یک سال از جراحی اولیه مراجعه کنید. این نکته را در نظر بگیرید که بهتر است با انتخاب جراح حاذق در جراحی اولیه از جراحی ترمیمی پیشگیری شود.

هزینه جراحی بینی

برای تعیین هزینه دقیق جراحی بینی بهتر است فرد توسط جراح بيني معاینه شود زیرا میزان پیچیدگی مشکل بینی نیز بر روی هزینه تاثیر گذار است.

جهت مشاهده نمونه کارهای دکتر عباس نوروزی می توانید به سایت و اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

پیشنهاد ما به شما عزیزانی که قصد جراحی در کرج را دارید این است که با شماره هایی که در سایت وجود دارند تماس و جهت یک جلسه مشاوره با دکتر عباس نوروزی هماهنگی های لازم را با منشی انجام دهید.

بهترین جراح بینی در کرج دکتر عباس نوروزی

نقش جلسه ی مشاوره برای عمل بینی

یکی از مسایل بسیار مهم این است که متقاضیان جراحی بینی گالری عکس های پیش و پس از عمل جراح مورد نظر خود را مشاهده نمایند برای اینکه مشخص شود آیا نظر آنان در رسیدن به یک بینی زیبا و جذاب با پزشکشان همگام است یا خیر. ضمن اینکه صحبت با سایر بیمارانی که جراحی بینی انجام داده اند میتواند برای بیماران بسیار مفید باشد این کار موجب می گردد تا بهتر دریابند که پیش از جراحی، در طول جراحی و پس از جراحی می بایست چه انتظاراتی داشته باشند.

لازم به ذکر است بعد از معاینه ی کلی بینی، جراح ضخامت پوست و استحکام غضروف ها را بررسی نموده و احتمال انحراف سپتوم بینی را چک می کند. چنانچه مشکل اصلی بیمار قوز بدفرمی باشد که روی پل بینی قرار گرفته، جراح می تواند آن را بردارد تا پل بینی ظاهری هموارتر و مطلوب تر پیدا کند. در صورتی که استخوان بینی بسیار پهن باشد، می توان بینی را باریک تر کرد. اصلاح بینی شکسته شده یکی از دشوارترین مشکلات می باشد. هرچند با انجام جراحی میتوان بینی را صاف تر کرد ولیکن ایجاد یک بینی کاملاً صاف همواره امکان پذیر نخواهد بود.

پرسش و پاسخ عمل بینی

اشخاص متقاضی برای عمل زیبایی بینی قبل از اقدام برای جراحی ابهامات و سؤالات بسیار زیادی در ذهنشان ایجاد می شود که در این مقاله به برخی از آنها پاسخ خواهیم داد.

پرسش: اگر شخصی دچار انحراف تیغه بینی باشد و برای درمان اقدام نکند در آینده چه مشکلاتی برای وی ایجاد خواهد شد؟ مناسب ترین زمان برای درمان این عارضه چه موقعی است؟

پاسخ: اگر برای درمان این مشکل اقدامی صورت نگیرد دچار گرفتگی بینی و مجاری سینوس ها خواهید شد که می تواند منجر به ایجاد سینوزیت مزمن شود و یا به دلیل حذف رطوبت سازی تنفس دچار گلودرد و یا خشکلی گلو می شوید. در نهایت این مشکلات در عملکرد گوش میانی و یا دستگاه تنفس اثرات سوئی خواهد گذاشت. اختلال بویایی در اثر انسداد انحراف بینی از عوارض بسیار شایع این مشکل می باشد. ضمناً برای درمان انحراف تیغه بینی مناسب ترین زمان پس از بلوغ یعنی بعد از کامل شدن رشد استخوانی بینی (معمولاً ۱۸ سالگی) می باشد.

پرسش: آیا انجام برونکوسکوپی و آندوسکوپی سینوس باعث ایجاد حساسیت و آلرژی می شود؟

پاسخ: خیر نه آندوسکوپی سینوس و نه برونکوسکوپی به هیچ عنوان ارتباطی با ایجاد آلرژی ندارند. آلرژی واکنشی است که بدن در اثر تماس با ذرات بیگانه پیدا می کند. برخی از افراد  به اشتباه این چنین تصور می کنند که جراحی زیبایی بینی و عمل انحراف تیغه بینی باعث بروز آلرژی می شود که اینها پایه علمی ندارد.

پرسش: من تقریباً ۵ سال پیش از انحراف بینی در عذاب بودم و چهار سال قبل برای رفع این مشکل عمل جراحی انجام دادم اما باز هم نفس کشیدن برایم مشکل است و زمان تنفس به علت انحراف تیغه درونی بینی به طرف چپ دچار مشکل می شوم و این مسئله موجب ایجاد صداهای ناهنجاری می شود ضمناً از طرف چپ دچار آبریزش می شوم. آیا این مشکلات با عمل مجدد برطرف می شود؟

پاسخ: دلیل آبریزش های پی در پی بینی، حساسیت و آلرژی است. گرفتگی بینی شما به علت انحراف بینی و حساسیت بینی می باشد. این آلرژی اجازه نمی دهد جراحی بینی با موفقیت انجام شود. توصیه می شود قبل از اینکه برای عمل مجدد اقدام کنید جهت درمان حساسیت و آلرژی بینی خود نزد پزشک مراجعه نمایید.

 

 

 

دکتر عباس نوروزی

جراح و متخصص گوش ، حلق ، بینی

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *