بهترین جراح بینی در کرج

بیماری های گوش
بیماری های گوش
فوریه 25, 2018
تزریق بوتاکس
تزریق بوتاکس
مارس 4, 2018
بهترین جراح بینی در کرج

بهترین جراح بینی در کرج

بهترین جراح بینی در کرج : جراحی بینی یکی از متداول ترین جراحی های پلاستیک تا به امروز می باشد که طرفداران و کاندیدای خاص خود را دارد.

بهترین جراح بینی در کرج

عمل بینی نوعی جراحی درمانی و عمل زیبایی است که برای تغییر شکل بینی به کار می رود و برای مواردی نظیر کوچک کردن سایز بینی، اصلاح انحراف بینی و پولیپ بینی، رفع قوز بینی، جراحی زیبایی بینی های گوشتی و بینی های استخوانی و همچنین تغییر زاویه بینی نسبت به لب بالا، قرینه کردن سوراخهای بینی یا کوچک کردن سوراخ های بینی و رفع دیگر نواقص بینی مورد استفاده قرار می گیرد .

بهترین جراح بینی در کرج دکتر عباس نوروزی

افرادی که قصد انجام این جراحی را دارند باید درباره این جراحی اطلاعات لازم را داشته باشند، انتخاب جراح بینی مناسب یکی از مواردی است که شما عزیزان باید درباره آن اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید بهترین را انتخاب کنید. همانطور که در مقالات قبلی صحبت کردیم، برای انجام جراحی بینی عامل های بسیاری وجود دارد که شما عزیزان را به نتیجه دلخواه تان می رساند. اولین و مهم ترین فاکتور در این زمینه انتخاب جراح بینی می باشد، شما عزیزان در هر منطقه ای که قرار دارید بهتر است جراح بینی خود را از همان منطقه انتخاب کنید، به عنوان مثال اگر در کرج زندگی می کنید ما به شما عزیزان دکتر عباس نوروزی را معرفی می کنیم.

بهترین جراح بینی در کرج دکتر عباس نوروزی

نکاتی درباره انتخاب جراح بینی

 • در ابتدا یک لیست از تمامی جرحان منطقه خود تهیه بفرمایید.
 • درباره جراحان لیست خود تحقیقات کافی را انجام دهید.
 • به مطب یا کلینیک آن ها مراجعه کنید.
 • با بیمارانشان صحبت کنید.
 • نتایج جراحی، این کار را هم می توانید با مراجعه به صفحه اینستاگرام جراح مورد نظرو هم گالری سایت وی مشاهده کنید.
 • از پرسنل و دستیار جراح درباره خود جراح اطلاعاتی بکسب کنید.
 • بعد از انتخاب جراح بینی مناسب، جهت اطمینان با وی یک جلسه مشاوره داشته باشید.
 • لازم به ذکر است که جلسه مشاوره رایگان می باشد و جهت آشنایی بهتر شما با جراح و نحوه جراحی گذاشته می شود.

جراح بینی در کرج

 • اگر از ساکنان کرج هستید و قصد انجام عمل زیبایی بینی را دارید، ما به شما عزیزان دکتر عباس نوروزی را معرفی می کنیم.
 • دکتر عباس نوروزی متخصص گوش ، حلق و بینی می باشند.
 • در این زمینه تجربه و علم بسیاری دارند.
 • جراحی های بیشماری انجام داده اند.
 • جزو پزشکان مسلط و نامی در این مقوله می باشند.

بهترین جراح بینی در کرج دکتر عباس نوروزی

بهترین جراح ترمیمی بینی در کرج

اگر شما به هر دلیلی از جراحی بینی اولیه خود راضی نیستید و می خواهید جراحی ثانویه یا ترمیمی انجام دهید بهتر است که پس از گذشت یک سال از جراحی اولیه مراجعه کنید. این نکته را در نظر بگیرید که بهتر است با انتخاب جراح حاذق در جراحی اولیه از جراحی ترمیمی پیشگیری شود.

تفاوت سِپتوپلاستی و رینوپلاستی

به عمل جراحی تغییر شکل بینی، رینوپلاستی گفته می ‌شود. از آنجایی که شکل و تنفس بینی به‌ هم مربوط هستند، برخی اوقات رینوپلاستی نه تنها به منظور ایجاد تغییر در ظاهر بینی بلکه به دلیل تقویت تنفس از راه بینی نیز صورت می گیرد. سِپتوپلاستی یا عمل جراحی انحراف بینی جهت صاف کردن تیغه‌ ی داخلی بینی برای بهبود تنفس انجام می شود. تیغه‌ی داخلی بینی مسیر تنفسی را به دو بخش چپ و راست تقسیم می نماید. زمانی که این تیغه کج باشد، تنفس از راه بینی به سختی صورت می گیرد. سِپتوپلاستی معمولاً به همراه رینوپلاستی انجام می ‌شود.

مزایای عمل جراحی بینی

عمل بینی علاوه بر داشتن مزایای زیبایی میتواند مشکلات مربوط به سلامت افراد را نیز برطرف نماید.

رفع نواقص مادرزادی: عمل جراحی بینی همانگونه که مشکلات مادرزادی داخلی را برطرف می کند می تواند به رفع نواقص بیرونی نیز بپردازد مثل انحراف تیغه ی بینی.

بهترین جراح بینی در کرج دکتر عباس نوروزی

رفع مشکلات تنفسی: جراحی بینی میتواند راه های باریک بینی را باز کرده و مشکلات ساختاری را رفع نماید و توانایی تنفسی فرد را بهبود بخشد.

نکات مهم پیش از عمل بینی

 • داروهایی که خونریزی را بیشتر می کنند مانند آسپرین ها و داروهای مشابه پروفن و… می بایست دو هفته پیش از عمل قطع شود.
 • در زمان عمل بینی می بایست فرد در سلامت کامل باشد. (متقاضی نباید به سرماخوردگی ها، بیماری های تنفسی و ویروسی و … مبتلا باشد.)
 • هر دارویی که استفاده می کنید حتی گیاهی از قبل پزشک خود را در جریان بگذارید.
 • تغییر ذهنیت نسبت به عمل جراحی زیبایی (دستیابی به زیبایی مطلق امکان پذیر نمی باشد و هدف از انجام هر جراحی زیبایی بهبود شرایط است.)

استفاده از چسب بینی

پس از عمل بینی زدن چسب مخصوص در کاهش و رفع ورم بینی بسیار مؤثر است. ضمن اینکه باعث می شود تا پوست سریع تر به ساختمان بینی بینی جوش بخورد. لذا توصیه میشود طبق دستور جراح و به طور مرتب از آن استفاده نمایید.

بهترین جراح بینی در کرج دکتر عباس نوروزی

هزینه جراحی بینی

برای تعیین هزینه دقیق جراحی بینی بهتر است فرد توسط جراح بيني معاینه شود زیرا میزان پیچیدگی مشکل بینی نیز بر روی هزینه تاثیر گذار است.

جهت مشاهده نمونه کارهای دکتر عباس نوروزی می توانید به سایت و اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

پیشنهاد ما به شما عزیزانی که قصد جراحی در کرج را دارید این است که با شماره هایی که در سایت وجود دارند تماس و جهت یک جلسه مشاوره با دکتر عباس نوروزی هماهنگی های لازم را با منشی انجام دهید.

بهترین جراح بینی در کرج دکتر عباس نوروزی

نقش جلسه ی مشاوره برای عمل بینی

یکی از مسایل بسیار مهم این است که متقاضیان جراحی بینی گالری عکس های پیش و پس از عمل جراح مورد نظر خود را مشاهده نمایند برای اینکه مشخص شود آیا نظر آنان در رسیدن به یک بینی زیبا و جذاب با پزشکشان همگام است یا خیر. ضمن اینکه صحبت با سایر بیمارانی که جراحی بینی انجام داده اند میتواند برای بیماران بسیار مفید باشد این کار موجب می گردد تا بهتر دریابند که پیش از جراحی، در طول جراحی و پس از جراحی می بایست چه انتظاراتی داشته باشند.

لازم به ذکر است بعد از معاینه ی کلی بینی، جراح ضخامت پوست و استحکام غضروف ها را بررسی نموده و احتمال انحراف سپتوم بینی را چک می کند. چنانچه مشکل اصلی بیمار قوز بدفرمی باشد که روی پل بینی قرار گرفته، جراح می تواند آن را بردارد تا پل بینی ظاهری هموارتر و مطلوب تر پیدا کند. در صورتی که استخوان بینی بسیار پهن باشد، می توان بینی را باریک تر کرد. اصلاح بینی شکسته شده یکی از دشوارترین مشکلات می باشد. هرچند با انجام جراحی میتوان بینی را صاف تر کرد ولیکن ایجاد یک بینی کاملاً صاف همواره امکان پذیر نخواهد بود.

پرسش و پاسخ عمل بینی

اشخاص متقاضی برای عمل زیبایی بینی قبل از اقدام برای جراحی ابهامات و سؤالات بسیار زیادی در ذهنشان ایجاد می شود که در این مقاله به برخی از آنها پاسخ خواهیم داد.

پرسش: چه مدت بعد از جراحی بینی می توان نتیجه نهایی را مشاهده نمود؟

پاسخ: جراحی بینی برای هر فردی منحصر به فرد می باشد و فرم نهایی بینی می تواند تا یک سال پس از عمل نمایان شود. عوارض جانبی مثل کبودی و تورم در اطراف چشم و بینی تا دو هفته پس از جراحی کاهش پیدا می کند و نهایتاً از بین میرود. باید گفت تغییرات واضح تر در هفته های اول پس از عمل قابل رؤیت است، با این وجود بینی ماه ها پس از جراحی، به فرم و شکل نهایی خود میرسد.

بهترین جراح بینی در کرج دکتر عباس نوروزی

پرسش: آیا بعد از جراحی زیبایی بینی باید برای فرم دادن به بینی آن را ماساژ داد؟

پاسخ: فرم و شکل نهایی بینی به اقداماتی که در اتاق عمل انجام میشود، بستگی دارد و بعد از جراحی به ماساژ بینی عمل شده نیازی نیست.

پرسش: آیا بعد از عمل رینوپلاستی احتمال افتادگی بینی وجود دارد؟

پاسخ: افتادگی نوک بینی به تکنیکی بستگی دارد که پزشک در طول جراحی از آن استفاده می کند. چنانچه جراح مکانیسم هایی که نوک بینی را در جای خود نگه میدارد را بشناسد و باعث آسیب آنها نشود و در طی این جراحی سعی کند این مکانیسمها را تقویت نماید نوک بینی به هیچ عنوان دچار افتادگی نخواهد شد.

پرسش: اگر شخصی دچار انحراف تیغه بینی باشد و برای درمان اقدام نکند در آینده چه مشکلاتی برای وی ایجاد خواهد شد؟ مناسب ترین زمان برای درمان این عارضه چه موقعی است؟

پاسخ: اگر برای درمان این مشکل اقدامی صورت نگیرد دچار گرفتگی بینی و مجاری سینوس ها خواهید شد که می تواند منجر به ایجاد سینوزیت مزمن شود و یا به دلیل حذف رطوبت سازی تنفس دچار گلودرد و یا خشکلی گلو می شوید. در نهایت این مشکلات در عملکرد گوش میانی و یا دستگاه تنفس اثرات سوئی خواهد گذاشت. اختلال بویایی در اثر انسداد انحراف بینی از عوارض بسیار شایع این مشکل می باشد. ضمناً برای درمان انحراف تیغه بینی مناسب ترین زمان پس از بلوغ یعنی بعد از کامل شدن رشد استخوانی بینی (معمولاً 18 سالگی) می باشد.

پرسش: آیا انجام برونکوسکوپی و آندوسکوپی سینوس باعث ایجاد حساسیت و آلرژی می شود؟

پاسخ: خیر نه آندوسکوپی سینوس و نه برونکوسکوپی به هیچ عنوان ارتباطی با ایجاد آلرژی ندارند. آلرژی واکنشی است که بدن در اثر تماس با ذرات بیگانه پیدا می کند. برخی از افراد  به اشتباه این چنین تصور می کنند که جراحی زیبایی بینی و عمل انحراف تیغه بینی باعث بروز آلرژی می شود که اینها پایه علمی ندارد.

پرسش: من تقریباً 5 سال پیش از انحراف بینی در عذاب بودم و چهار سال قبل برای رفع این مشکل عمل جراحی انجام دادم اما باز هم نفس کشیدن برایم مشکل است و زمان تنفس به علت انحراف تیغه درونی بینی به طرف چپ دچار مشکل می شوم و این مسئله موجب ایجاد صداهای ناهنجاری می شود ضمناً از طرف چپ دچار آبریزش می شوم. آیا این مشکلات با عمل مجدد برطرف می شود؟

پاسخ: دلیل آبریزش های پی در پی بینی، حساسیت و آلرژی است. گرفتگی بینی شما به علت انحراف بینی و حساسیت بینی می باشد. این آلرژی اجازه نمی دهد جراحی بینی با موفقیت انجام شود. توصیه می شود قبل از اینکه برای عمل مجدد اقدام کنید جهت درمان حساسیت و آلرژی بینی خود نزد پزشک مراجعه نمایید.

 

 

 

دکتر عباس نوروزی

جراح و متخصص گوش ، حلق ، بینی

 

 

22 دیدگاه ها

 1. ریحانه گفت:

  با سلام آیا جراحی بینی باعث تنگی نفس هم میشه؟

 2. مریم مرادی گفت:

  سلام آیا پس از عمل رینوپلاستی، بینی آسیب پذیر خواهد شد؟

 3. سارا زمانی گفت:

  سلام آیا کبودی بعد از جراحی زیبایی بینی وجود دارد؟

  • سلام کبودی اطراف چشمها پس از عمل امری طبیعی می باشد. ضمن اینکه میزان کبودی و ماندگاری آن به آناتومیک صورت بیمار و پیچیدگی و شرایط جراحی بستگی دارد. اما این کبودی ها معمولاً طی کم تر از یک ماه برطرف می شود.

 4. محمد اسماعیلی گفت:

  سلام دوره نقاهت عمل زیبایی بینی چقدر است؟

 5. علیرضا گفت:

  سلام انجام جراحی زیبایی بینی به روش باز بهتر است یا روش بسته؟

 6. حامد رستمی گفت:

  سلام تا چند روز بعد از عمل باید گچ روی بینی باشد؟

 7. میلاد گفت:

  سلام آیا نتیجه ی جراحی بینی دائمی است؟

  • سلام عمل جراحی بینی نتیجه دائمی دارد لذا از تصمیم خود در این خصوص اطمینان حاصل نمایید. این جراحی در صورتی انجام میشود که رشد اسکلت صورت به اتمام رسیده باشد؛ در نتیجه تغییر حالت طبیعی وجود ندارد.

 8. شادی گفت:

  سلام تفاوت جراحی بسته و باز در چیست و شما کدامیک را پیشنهاد می کنید؟

  • سلام در عمل بسته همه برش های جراحی داخل بینی ایجاد میشود و هیچ بخیه ای روی پوست بینی زده نمی شود؛ این شیوه در صورتی که نواقص بینی جزئی باشد ارجحیت دارد. در شیوه باز برشهای ظریفی زیر بینی ایجاد می شود که پس از گذشت شش ماه از عمل قابل رؤیت نخواهد بود. این شیوه برای تمامی انواع بینی مورد استفاده قرار می گیرد.

 9. مرجان گفت:

  سلام اگر فردی بعد از جراحی بینی باردار شود، این مسئله روی نتیجه عمل اثرگذار است؟

  • سلام همانگونه که در بارداری به ویژه در ماه های آخر تمام بدن ورم می کند بینی نیز متورم خواهد شد و همانطور که پس از پایان بارداری ورم بدن رفع می شود و به وضعیت نرمال باز میگردد ورم بینی نیز از بین می رود.

 10. سارا گفت:

  سلام آیا پس از عمل زیبایی بینی حس بویایی کاهش پیدا میکند؟

 11. نسرین گفت:

  سلام آیا استفاده از کرم کوچک کننده بینی، برای کوچک کردن بینی های گوشتی اثرگذار است؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *