بوتاکس و جوانسازی

جراحی پلک
جراحی پلک
مارس 6, 2018
عمل گوش
عمل گوش
مارس 13, 2018
بوتاکس و جوانسازی

بوتاکس و جوانسازی

بوتاکس و جوانسازی : امروزه در کشورهای اروپایی از ترکیبات تزریقی بسیاری جهت برطرف کردن چین و چروک یا افزایش حجم اعضای بدن استفاده می شود که توسط سازمان FDA  جهت استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی به تصویب رسیده است. استفاده از این روش درمانی از سال 1988 تا کنون مورد استفاده قرار گرفته است. لازم به ذکر است که در ایران نیز این روش درمانی کاندیدای خاص خود را دارد. سالانه افراد بسیاری برای تزریق بوتاکس جهت جوانسازی پوست خود به کلینیک های زیبایی مراجعه می کنند.

 

بوتاکس و جوانسازی

 

بوتاکس دارویی می باشد که از سم تولید شده توسط باکتری کلستریدیوم بوتولینیوم ، ساخته شده است. این دارو مورد استفاده در درمان و حذف چین و چروک های عضلات به صورت موقت می باشد. تزریق این ماده به صورت مستقیم در ماهیچه های نواحی محتلف مانند پیشانی ، کنار چشم ، خط خنده و … انجام می گیرد.

تزریق بوتاکس

جوانسازی پوست با تزریق بوتاکس ، فعالیت ماهیچه ها را کاهش می دهد و خطوطی را که در نتیجه پرکاری عضلات صورت با افزایش سن به وجود آمده است را با تزریق بوتاکس پر کرده و از بین می برد. نتیجه این امر پوستی جوان و شاداب می باشد. همان طور که می دانید دلیل به وجود آمدن چین و چروک ، حرکت بیش از اندازه ماهیچه ها و تجمع پوست است که در طی گذر زمان، موجب به جا ماندن رد آن و به وجود آمدن چین و چروک می شود، به همین دلیل اگر بتوان حرکت ماهیچه ها را کم کرد، چین و چروک ها ازبیم می روند و صورتی زیبا و جوان ایجاد می شود. این امر توسط تزریق بوتاکس قابل انجام است. این ماده پس از تزریق، ماهیچه ها را فلج می کند و آن ها را از حرکت اضافی که باعث آشکار شدن یا به وجود آمدن چین و چروک می شود، باز می دارد.

اگر شما عزیزان نیز به دنبال راهی غیر تهاجمی برای درمان چین و چروک های صورت تان می باشید، توصیه ما به شما تزریق بوتاکس است. برای این تزریق می توانید به مطب دکتر عباس نوروزی مراجعه کنید.

 

 

 

دکتر عباس نوروزی

جراح و متخصص گوش ، حلق ، بینی

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *