تاثیر بوتاکس در جوانسازی

سپتوپلاستی
سپتوپلاستی
دسامبر 23, 2017
کاربرد های زیبایی بوتاکس
دسامبر 27, 2017
تاثیر بوتاکس در جوانسازی پوست

تاثیر بوتاکس در جوانسازی

تاثیر بوتاکس در جوانسازی : پوست جوان و شاداب برای هر فرد در هر سنی حس خوشایند زیبایی دارد و موجب افزایش اعتماد به نفس در او می شود ، با افزایش سن ، علائم پیری که همان چین و چروک های متعدد در نواحی متفاوت بدن و صورت هستند ، مشاهده می شوند، این چین و چروک های مزاحم تنها در سنین بالا پدیدار نمی شوند بلکه این روز ها به دلایل متفاوتی شاهد آثار پیری زود هنگام در جوان ها نیز هستیم .

 

تاثیر بوتاکس در جوانسازی پوست

 

اگر از جمله افرادی هستید که درصدد رفع نمودن این چروک ها می باشید ، یکی از راه های ایمن و کم عارضه برای بهبود و جوانسازی پوست، تزریق بوتاکس می باشد که سعی داریم در این مقاله درباره آن برای شما عزیزان صحبت کنیم.

تزریق این ماده برای جوانسازی پوست به علت اثرات ویژه ی آن، به یکی از محبوب ترین روش های درمانی از سال 2000 تا به امروز تبدیل شده است. نتیجه گیری سریع و کم خطر بودن تزریق بوتاکس ، این روش را در مقایسه با روش های جراحی با رشد روز افزونی مواجهه کرده است.

با کمک این تزریق می توان چروک های نواحی اطراف چشم ها ، بالای بینی، بین ابرو ها، خطوط پیشانی، خط خنده، چروک دست ها و گردن را به آسانی برطرف کرد.

تزریق بوتاکس

در این روش درمانی ماده ی بوتاکس به وسیله ی سوزن های بسیار نازک و مخصوص به ناحیه مورد نظر تزریق می شود و موجب فلج شدن عضله ی آن ناحیه می گردد. تزریق بوتاکس در نواحی داری چروک ، موجب می شود تا عصب عضله ی بیش از اندازه فعال دچار فلج شدگی موقت شود و  چروک های آن ناحیه ازبین برود.

لازم به ذکر است که تاثیر بوتاکس موقتی است اما به دلیل رضایت مندی بالا افراد از این روش درمانی ، پس از اولین تزریق برای تکرار جلسات تزریق مجددا مراجعه می کنند. پس از تزریق بوتاکس و گذشت دو هفته از تزریق ، فرد تا 10 سال جوان تر می شود. افرادی که خواهان تزریق مجدد هستند می توانند 4 _ 3 ماه پس از اولین تزریق، اقدام کنند.

 

 

دکتر عباس نوروزی

جراح و متخصص گوش ، حلق ، بینی

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *