جراحی بینی در تهران

جراح بینی در کرج
جراح بینی در کرج
اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۷
جراحی بینی خوب در کرج
جراحی بینی خوب در کرج
اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۷
جراحی بینی در تهران

جراحی بینی در تهران

جراحی بینی در تهران یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی ست به گونه ای که سالانه هزاران نفر بینی نازنین! خود را برای اصلاح ظاهر و عیوب داخلی و خارجی به دست جراحان و تیغ های تیزشان می سپارند.

این جراحی از بالاترین آمار جراحی زیبایی در کشور برخوردار است و باید گفت جراحی بینی در کشور ما به حدی بالاست که جزء اولین کشورها در این زمینه هستیم.

حال شاید از خود بپرسید چرا اصلاً باید جراحی بینی انجام داد و همچنین جراحی بینی در تهران

 

 

جراحی بینی در تهران

 

چه مزایایی به دنبال خواهد داشت؟

چرا جراحی بینی باید انجام شود؟

باید گفت در برخی موارد عدم تناسب بین شکل و فرم بینی و کل صورت و همچنین ایرادات مادرزادی و گاهی نیز مشکلات تنفسی از دلایل جراحی بینی هستند:

۱- عدم تناسب   و کل صورت

۲- ایرادات مادرزادی

۳- مشکلات تنفسی

همچنین از مهم ترین عواملی که جراحی بینی در تهران را سبب گردیده، تصور افراد از زیبا نبودن بینی و چهرۀ خود است. بسیاری از افرادی که به پزشکان متخصص برای عمل جراحی بینی مراجعه می کنند معتقدند بینی زیبایی ندارند و وقتی پزشکان علل این موضوع را جویا می شوند، گاهی در پاسخ جواب هایی همراه با وسواس بیش از اندازه در مورد سایز و فرم بینی بیماران از آنها دریافت می کنند.

البته لازم به ذکر است که تمامی متقاضیان جراحی بینی از این دسته نیستند بلکه افراد زیادی نیز هستند که واقعاً با دلایل منطقی و درست به پزشک مراجعه می نمایند.

انواع عمل جراحی بینی در تهران

  • جراحی انحراف بینی
  • عمل برداشتن قوز بینی
  • کوچک کردن بینی
  • بزرگ کردن بینی
  • تغییر دادن زاویه بینی فرد نسبت به لب بالا
  • کوچک کردن سوراخ بینی
  • عمل پلیپ بینی
  • عمل بینی استخوانی
  • عمل کردن بینی گوشتی

البته تمامی این عمل ها در سایر نقاط کشور نیز سال هاست به خوبی در حال انجام است. پس از عمل نیز معمولاً اطراف بینی و زیر چشمها دارای کبودی و پف خواهد بود که این عوارض عمل پس از ۱۰ روز یا نهایتاً ۱۴ روز از بین خواهند رفت.

جراحی بینی در تهران برای خانمها و آقایان

عمل جراحی بینی باید پس از شکل گرفتن و کامل شدن رشد بینی فرد انجام شود که این دوره در آقایان بعد از ۱۷ یا ۱۸ سالگی و برای خانمها بعد از ۱۵ یا ۱۶ سالگی ست. چنانچه عمل های جراحی بینی قبل از این سنین انجام شود ممکن است با طی سنین رشد و کامل شدن رشد بینی و چهرۀ فرد، عدم تناسب مجدداً رخ دهد.

 

دکتر عباس نوروزی

جراح و متخصص گوش ، حلق ، بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button