جراحی بینی در کرج

آندوسکوپی بینی
آندوسکوپی بینی
اکتبر 25, 2017
جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی بینی
اکتبر 30, 2017
جراحی بینی در کرج

جراحی بینی در کرج

جراحی بینی در کرج : جراحی بینی یکی از معروف ترین جراحی هایی ست که این روز ها به ویژه در کشور ما انجام می شود. با این وجود برخی از افراد تنها به ظاهر و شکل بینی اهمیت می دهند و مسائل دیگر شاید برایشان در چنین مرحله ای اهمیت چندانی نداشته باشد. در مورد عمل بینی و اثرات آن، فقط پزشک در تعیین نتیجه ی جراحی تاثیر گذار نیست بلکه مراقبت های قبل و بعد از جراحی نیز در نتیجه این عمل مهم بسیار تاثیر گذار است.

 

جراحی بینی در کرج

 

مراقبت هایی که گاه می تواند حتی نتیجۀ عمل را تا حد زیادی تغییر دهد. اهمیت خود عمل و همچنین مراقبت های بعدی در کنار هم می تواند بهترین نتیجۀ جراحی را شامل شود. مراقبت های بعد از عمل جراحی بینی در کرج بسیار تاثیرگذار در نتیجه ای خواهد بود که بیمار در پی آن بوده است و می تواند سرنوشت عمل بینی فرد را تا حد زیادی تعیین نماید.
همچنین یکی از مسائل بسیار مهم و حساس در جراحی بینی در کرج انتخاب یک جراح بینی حاذق و چیره دست است که با انتخاب صحیح می توان تا حد بسیار زیادی از نتیجۀ عمل مطمئن بوده و با خیال راحت می توان بینی خود را به تیغ جراح سپرد. انتخاب جراح مناسب بسیار مهم است و دقیقاً به همین علت است که توصیه می شود با دقت تمام جراح بینی خود را انتخاب کنید، زیرا این جراحی غیر قابل برگشت بوده و ترمیم و اصلاح برخی ایراداتی که ممکن است بر اثر بی توجهی و یا کم تجربگی جراح ایجاد شود، یا به شدت سخت و زمانبر است و یا اینکه گاهی اصلاً قابل جبران نیست.
حتماً دیده اید افرادی را که با ذوق و شوق فراوان برای عمل زیبایی بینی خود اقدام کرده اند اما متاسفانه با اشتباه در انتخاب جراح مناسب، هم شکل و فرم مناسبی از بینی نصیبشان نشده و هم دردسرهای بعدی را متحمل شده اند. چنانچه قصد جراحی بینی در کرج دارید بایستی به مسائل مهمی توجه کنید.

انتخاب جراح بینی

انتخاب جراح بینی از مهم ترین کارهایی ست که اگر قصد جراحی بینی در کرج دارید می بایستی با وسواس بسیار زیادی راجع به آن تحقیق نمایید زیرا نتیجۀ عمل و همچنین عملکرد و تخصص این جراح است که قرار است تا آخر شما بر روی صورتتان و دقیقاً جلوی چشمان شما باشد.
اولین و شاید بتوان گفت مهم ترین گزینه برای جراحی بینی در کرج و همچنین در سایر نقاط کشور، انتخاب یک جراح باتجربه است. برای این که بهترین نتیجه ی جراحی بینی را داشته باشید باید در انتخاب جراح بینی بسیار دقت کنید. توصیه می کنیم برای انجام جراحی بینی، متخصصی را انتخاب کنید که به محل سکونت شما نزدیک باشد. برای مثال اگر در کرج زندگی می کنید و به دنبال جراح می گردید و این جستجو را در گوگل انجام می دهید، جراح بینی در کرج یا جراحی بینی در کرج را سرچ کنید. لیستی از جراحان بینی که در کرج هستند را در اختیار شما قرار می دهد.
امروزه به خاطر وسعت و افزایش جمعیت بسیار خیره کننده و سرسام آور البرز و کرج، روز به روز بر تعداد افرادی که تمایل به انجام جراحی بینی در کرج دارند افزوده می شود. قاعدتاً با افزایش جمعیت، بر تعداد مراکز خدماتی و درمانی نیز افزوده خواهد شد. حال در چنین شرایطی بعید نیست پزشکان و جراحانی کم تجربه هم در بین خیلِ عظیم متخصصان حاذق کرجی وجود داشته و اقدام به انجام تعداد زیادی جراحی بینی در کرج کرده باشند، پس حتماً و به شدت در انتخاب جراح بینی خود دقت کنید تا یک عمر پشیمان نشوید!
همچنین توصیه می کنیم برای جراحی بینی در کرج به مطب دکتر عباس نوروزی که در کرج قرار دارد مراجعه کنید، ما این تضمین را به شما می دهیم که با دکتر عباس نوروزی به نتیجه ی دلخواه خود می رسید.

جراحی بینی در کرج سال هاست در بهترین و مطمئن ترین شرایط در حال انجام است اما به هر حال به دست آوردن بهترین نتیجه، اتفاقی نیست و باید برای آن کمی وقت گذاشت و بهترین افراد و متخصصان را برای این عمل بسیار حساس انتخاب کرد.

برای این که یک جراح بینی خوب انتخاب کنید لازم است موارد زیر را رعایت کنید:

اصولاً جراح بینی خوب با توجه به تعدد جراحان و متخصصان، می تواند زیاد باشد اما با کمی دقت و وسواس بیشتر می توانید آن جراحی را که بهترین است در کرج انتخاب کرده و جراحی بینی در کرج را با خیالی راحت انجام دهید. رعایت نکات زیر برای انتخاب یک جراح خوب بسیار مهم و ضروری است:
• از آشنا، دوست، فامیل درباره جراح بینی و مراحلی که می بایست از ابتدا انجام دهید پرس و جو کنید تا بتوانید جراحی بینی در کرج را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.
• برای جراحی بینی در کرج یک لیست از جراحان معرفی شده تهیه کنید و سعی کنید لیستی بلند بالا داشته باشید تا بتوانید بهترین را از بین آنها انتخاب نمایی. انتخاب بهترین با کمی دقت کار سختی نیست

 

 

• برای به دست آوردن اطلاعات کافی به وبسایت آن ها مراجعه کنید، امروزه تمامی پزشکان و جراحان بینی دارای سایتی معتبر و مفصل درمورد فعالیت های خود هستند. همچنین با سرچ کردن نام آنها جهتِ جراحی بینی در کرج حتی می توانید در برخی شبکه های مجازی، نظر مردم و بیمارانی را که زیر دست آنها عمل شده اند ببینید و بخوانید.

• در سایت به قسمت درباره دکتر آن مراجعه کنید توضیحات مهمی در این قسمت درج گردیده، این مورد نیز می تواند در روال انجام جراحی بینی در کرج به خوبی یاری رسان باشد.
• تمامی اطلاعات مربوط به جراح که شامل سابقه و تحصیلات و … می شود داخل سایت نوشته شده است، سایت هایی که در مورد جراحی بینی در کرج بوده و اطلاعات بسیار مناسبی ارائه می کنند.
• سعی کنید جراحی انتخاب کنید که به محل زندگی شما نزدیک باشد تا از نظر رفت و آمدهای مکرر که قبل و بعد عملی بایستی داشته باشید، دچار مشکل نشوید خصوصا در شهرها و کلان شهرهایی مانند تهران و کرج و… که معضل ترافیک و رفت و آمد واقعا کلافه کننده و اعصاب خردکن است تا به این شکل جراحی بینی در کرج در بهترین شرایط انجام شود.
• به مطب آن ها مراجعه کنید.
• از بیمارانی که تازه به آنجا مراجعه کردند و بیمارانی که برای ویزیت پس از جراحی آمده اند سوال های مهم خود را بپرسید. در بسیاری موارد پیش آمده که در همین سوال و جواب ها، تصمیمات بسیار مهم و تعیین کننده ای گرفته شده است.

• اطلاعات مورد نظر را از بیماران و پرسنل به دست بیاورید، این بهترین فرصت برای شما جهت داشتن بهترین جراحی بینی در کرج است.
• یک جلسه مشاوره با جراح داشته باشید، البته این جلسات معمولا برگزار می شود اما سعی کنید حتما لیستی از سوالات و ابهامات خود دربارۀ عمل را یادداشت کنید و تمامی آنها را با حوصله از متخصص بپرسید.
• پس از انتخاب جراح مورد نظر و اینکه قرار است چه روزی به بیمارستان یا کلینیک مورد نظر مراجعه کنید، اقدامات اولیه را انجام و برای جراحی اقدام نمایید.
همچنین توصیه می کنیم برای جراحی بینی در کرج به مطب دکتر عباس نوروزی که در کرج قرار دارد مراجعه کنید، ما این تضمین را به شما می دهیم که با دکتر حصاری به نتیجه ی دلخواه خود می رسید.

 

اگر جراحی بینی موفقیت آمیزی نداشته باشید چه اتفاقی می افتد؟

در ابتدا امیدواریم هیچ فردی دچار و گرفتار چنین مسئله ای نشود اما به هر حال با توجه به پر منفعت بودن جراحی هایی مانند جراحی زیبایی بینی، متاسفانه جراحان و متخصصان ناواردی نیز هستند که بدون تخصص کافی اقدام به این کار کرده و نتایج بسیار بدی را به بیمار خود تحمیل می کنند. بزرگترین و مهم ترین توصیۀ ما به شما، باز هم انتخاب صحیح یک جراح باتجربه برای جراحی بینی در کرج است.
و اما اگر در انتخاب جراح دقت نکنید ممکن است چنین عواقبی در انتظارتان باشد: افتادگی شدید بینی، کج شدگی و انحراف بیش از حد بینی، زیاده از حد بالا رفتن نوک بینی به گونه ای که نوعی ایراد مشخص و واضح به نظر بیاید، سوراخ شدن بینی و مسائلی بسیار بدتر که بازگو کردن آنها شما را دچار استرس بسیار وحشتناکی خواهد کرد.
این مشکلات گاهی آنچنان حاد هستند که به هیچ عنوان جای ترمیم و بازسازی نخواهند داشت و فرد بایستی برای همیشه با آن ایراد زندگی کند. البته گاهی نیز می توان این ایرادات جراحی بینی در کرج را با جراحی ترمیمی بینی رفع کرد که این موضوع هم به سرعت امکانپذیر نیست و می بایستی حداقل یک سال از مدت عمل اصلی گذشته باشد تا بتوان جراحی ترمیمی بینی را انجام داد.
گفتن این مسائل، بسیار واجب و مهم بود تا برای جراحی بینی در کرج در پی یک جراح مطمئن باشید و نتیجۀ مثبت و همیشگی عملی مهم مانند جراحی بینی را فدای مسائلی مانند مقدار کمتری هزینه و یا مسائلی از این دست نکنید.

 

جراحی بینی در کرج

 

هزینه جراحی بینی در کرج

هزینه هر عملی با توجه به سختی جراحی و نوع آن تعیین می شود. در مورد جراحی بینی عوامل مختلفی در تعیین هزینه عمل نقش دارند:

 • نوع بینی، گوشتی یا استخوانی بودن (هزینه عمل بینی گوشتی بیشتر از بینی استخوانی ست)
 • وجود انحراف در بینی (انحراف طبیعی و مادرزادی)
 • شکستگی ها بر اثر حوادث مختلف و یا مادرزادی
 • وجود مشکلات تنفسی مانند پولیپ
 • جراح مورد نظر
 • مرکزی که قرار است عمل در آن انجام شود

این عوامل مهم هستند که تعیین کننده هزینه عمل بینی خواهند بود.

اما با در نظر گرفتن تمامی این عوامل و شرایط، منطقی ست که بیمار باز هم در تلاش بوده تا بتواند از هزینه دقیق عمل خود مطلع شده و برنامه ریزی های لازم را قبل از عمل انجام دهد. در همین راستا بهترین و تنهاترین راه، ابتدا مراجعه به مطب جراح مورد نظر است تا متخصص بتواند به خوبی و از نزدیک، بینی و چهره فرد را معاینه کرده و پس از تعیین نوع بینی، فرم بینی در آینده و میزان تغییراتی که قرار است انجام شود  هزینه نهایی را به بیمار اعلام کند در نتیجه، بهترین راه برای اطلاع از هزینه جراحی بینی در کرج مراجعه به مطب جراح می باشد.

جراحی بینی

جراحی بینی که به رینوپلاستی نیز شهرت دارد عملی است جهت تغییر شکل دادن بینی با هدف زیباسازی آن که در این حین از عملکرد بینی نیز حفاظت می شود. این عملِ بسیار تخصصی و حساس در یک جلسه انجام و بهترین نتیجه نیز در پایان عمل حاصل می شود. اصولا جراحی بینی در کرج در بهترین شرایط قابل انجام خواهد بود.
بینی به عنوان یکی از اعضای صورت و به این دلیل که در وسط صورت قرار دارد اگر دچار نواقص و مشکلاتی شود بر روی دیگر اعضای صورت تاثیرگذار خواهد بود، به همین دلیل افرادی که از بینی خود ناراضی هستند به دنبال جراحی بینی مناسب برای تغییر در ظاهر بینی خود هستند و برای رسیدن به این مقصودِ خود می بایستی مراحل مختلفی را به خوبی و به دقت پیگیری نمایند تا نتیجۀ مطلوب در جراحی بینی حاصل شود.
بسیاری از جراحی ها از طرفداران و متقاضیان زیادی برخوردارند خصوصا جراحی بینی در کرج که به شدت مورد توجه است. این جراحی به دو روش «باز» و «بسته» انجام می شود که البته هر کدام از این شیوه های جراحی، در موارد خاص خود مورد استفادع قرار خواهد کرد و کارکردهای خود را خواهد داشت. در مقاله های قبلی درباره «رینوپلاستی باز» و «رینوپلاستی بسته» اطلاعاتی در اختیارتان قرار داده ایم.

انحراف بینی

انحراف تیغه بینی یا همان انحراف بینی مشکلی است که به علت جابجایی دیواره ی نازک بین دو سوراخ بینی ایجاد می گردد. این دیواره ی غضروفی، تیغه بینی یا سپتوم نامیده می شود که حفره ی بینی را به دو بخش راست و چپ تقسیم می نماید.

در صورتی که تیغه بینی بیش از حد به یک طرف کج و مایل شود، یکی از سوراخهای بینی، بزرگتر از دیگری می شود. با توجه به میزان یا شدت این انحراف، امکان ایجاد مشکلات تنفسی، گرفتگی بینی و کاهش جریان هوا وجود دارد. ضمن اینکه انحراف تیغه بینی میتواند در تخلیه بینی اختلال ایجاد کند لذا ممکن است با افزایش میزان عفونت و آبریزش در پشت بینی همراه باشد.

وراثت و ژنتیک میتواند علت ایجاد انحراف بینی باشد و یا ممکن است بینی فرد در دوران جنینی یا در طول فرایند زایمان به دلیل اصابت ضربه و جراحت دچار انحراف بینی شود که احتمال این موارد بسیار کم است ولی احتمال اصابت ضربه به بینی در دوران بزرگسالی بسیار بالاست.

درمان انحراف بینی: عمل جراحی تنها روش درمان انحراف بینی محسوب می گردد؛ بدین منظور از جراحی سپتوپلاستی استفاده می شود. ولی اکثر بیماران، جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی) را نیز همراه با جراحی انحراف بینی (سپتوپلاستی) انجام می دهند که به این عمل سپتورینوپلاستی می گویند.

جراحی بینی در کرج دکتر عباس نوروزی

سپتوپلاستی (جراحی انحراف بینی) نوعی عمل است که به طور مخصوص روی انحراف بینی کار می کند و بدین وسیله تنفس را بهبود می دهد. هر چند انحراف جزئی بینی رایج است ولیکن بعضی افراد از گرفتگی یک طرف بینی خود در عذاب هستند و در نفس کشیدن دچار مشکل می شوند. با جراحی سپتوپلاستی تیغه منحرف شده ی بینی صاف شده و راه جریان هوا برای تنفس راحت تر باز می شود. سپتوپلاستی در ظاهر بینی هیچ تغییری ایجاد نمی نماید و هدف آن تنها بهبود عملکرد بینی می باشد.

چه کسانی کاندید برای انجام جراحی بینی هستند؟

خب! سوالی که مطرح می شود این که؛ چه کسانی واقعا نیاز به عمل جراحی بینی دارند آن هم یک جراحی بینی در کرج یا به عبارت ساده تر هر کسی دلش خواست می تواند و باید بینی خود را به تیغ جراحی بسپارد؟! عموما در سال های اخیر شرایط به گونه ای پیش رفته که افراد با توجه به سلیقه و حتی برخی اوقات وسواس های بی مورد، بینی خود را به تیغ جراحی می سپارند تا به تعبیر خود، ایرادات آن را رفع نمایند. سعی می کنیم افرادی را که نامزدهای مناسبی برای انجام عمل جراحی مهم بینی هستند معرفی نماییم:
• افرادی که بینی شان بزرگتر یا کوچکتر از صورت شان است.
• افرادی که بر روی بینی شان قوز دارند.
• افرادی که پولیپ بینی دارند.
• افرادی که بینی پهنی و گوشتی دارند.
• افرادی که بینی شان دچار شکستگی شده است.
• افرادی که سوراخ های بینی نامتقارن و کوچک و بزرگ دارند به گونه ای که اگر از زیر به بینی نگاه کنید این عدم تقارن کاملامشخص است
• افرادی که فاصلۀ بین لب ها و بینی آنها، کم یا بیش از حد متعارف است.
حال که متوجه شدیم چه افرادی نیاز به جراحی بینی دارند و برای جراحی بینی در کرج چه باید کرد، بهتر است بدانیم این کاندیدهای انجام جراحی باید چه شرایطی را قبل از عمل داشته و رعایت نمایند تا در حین و بعد از عمل دچار مشکلات مختلف نشوند:
• از نظر جسمی به رشد کامل رسیده باشند.
• مصرف سیگار را 2 هفته قبل از جراحی ترک کرده باشند.
• از سلامت کامل جسمی برخوردار باشند.
• از نتیجه ی جراحی توقعات قابل قبولی داشته باشند.

 

بهترین جراح بینی در کرج

 

جراحی بسته بینی چیست؟

با پیشرفت علم، شیوه های جراحی نیز به شدت دگرگون شده و برای هر معضلی راه حلی وجود دارد. جراحی بسته بینی تکنیکی می باشد که در آن اصلاحات و تغییر شکل‌ های بینی از داخل بینی انجام پذیر است، این امر موجب می شود تا دیگر به ایجاد برش در قاعده بینی نیازی نباشد. این روش جراحی برای بیمارانی مناسب می باشد که برای نخستین بار برای جراحی زیبایی بینی اقدام می کنند.
یکی از تفاوت ‌های اصلی بین رینوپلاستی باز و بسته این است که در روش بسته نیازی به استفاده از برش شبیه v معکوس در قاعده بینی نمی باشد، به همین دلیل در این روش هیچ اثری از اسکار بر روی بینی باقی نمی ماند.

جراحی بینی در کرج دکتر عباس نوروزی

مراقبت های قبل از جراحی بینی

قبل از اینکه اقدام به جراحی بینی کنید نیاز است موارد مهم مراقبتی را رعایت کنید تا عملی خوب در پی داشته باشید:
• از مصرف آسپرین و مشابهات آن 2 هفته قبل از جراحی پرهیز کنید.
• اگر دچار سرماخوردگی ویروسی شدید جراحی را عقب بی اندازید.
• هدف جراحی بینی بهبود بخشیدن به ظاهر بینی می باشد نه فقط رسیدن به زیبایی مطلق.
• 2 هفته قبل از جراحی از کشیدن سیگار صرف نظر کنید.
• اگر از دارو های گیاهی استفاده می کنید با پزشک خود مشورت کنید.
• بهتر است برای انجام جراحی ناشتا باشید.

مراقبت های بعد از جراحی بینی

برای مطالعه کامل مراقبت های قبل و بعد از جراحی به مقالات قبلی مراجعه کنید. برخی از این مراقبت ها شامل :
• از مسواک نرم استفاده کنید و به آرامی مسواک بزنید.
• لباس هایی انتخاب کنید که در این دوران تعویض آن ها برای شما سخت و دشوار نباشد.
• حتما برای این که تورم و کبودی صورت تان کاهش یابد از کیسه یخ استفاده کنید.
• از غذاهای تند و پر ادویه استفاده نکنید چون سبب سرفه و عطسه های سنگین خواهد شد.
• غذاهای سفت و ساندویچی نخورید. سبب فشار بیش از حد به فک و صورت و بینی می شود.
برای مطالعه مقالات بیشتر درباره جراحی بینی به سایت دکتر عباس نوروزی مراجعه کنید.

 

 

دکتر عباس نوروزی

جراح و متخصص گوش ، حلق ، بینی

 

 

28 دیدگاه ها

 1. رضا گفت:

  سلام آیا شما برای عمل بینی از لیزر استفاده می کنید؟

 2. مریم گفت:

  هزینه عمل بینی چقدر است؟

 3. سمانه گفت:

  سلام آیا می توان پس از عمل بینی از عینک یا لنز استفاده کرد؟

  • سلام پس از عمل بینی بهتر است پیش از استفاده ی مجدد از لنز یک روز به چشمان خود استراحت دهید. باید گفت مشکلی نیست اگر عینکتان را روی گچ بینی قرار دهید. در هر صورت یک هفته پس از عمل بینی گچ آن باز خواهد شد؛ در این زمان پزشکتان به شما خواهد گفت که چطور باید از فریم عینک استفاده نمایید که از قرار گرفتن مستقیم آن روی بینی پیشگیری شود.

 4. محمدی گفت:

  سلام من قصد دارم این عمل را انجام دهم ولی اگر دچار استرس شوم چه کار باید بکنم؟

  • سلام استرس قبل از عمل کاملاً طبیعی است. یکی از بهترین روشهای رفع استرس این است که با بیماران دیگر در این خصوص بحث و گفتگو کنید و ببینید آنان چگونه این مرحله را طی نموده اند. تصاویر قبل و بعد از جراحی بیان گر نتایج عمل و تجربیات بیمارانی که در شرایط شما بوده اند، می باشد.

 5. مجتبی گفت:

  سلام آقای دکتر خواستم بپرسم بعضی از سایت ها برای کوچک کردن بینی تبلیغات زیادی می کنند آیا این مسئله حقیقت دارد؟

  • سلام ساختمان بینی از غضروف، استخوان و پوست تشکیل می شود و برای کوچک کردن بینی لازم است از استخوان و غضروف بینی برداشته شود که هم اکنون این عمل تنها به وسیله ی جراحی امکان پذیر می باشد.

 6. عباسی گفت:

  با سلام آیا جراحی بینی باعث تنگی نفس هم می شود؟

 7. فاطمه گفت:

  سلام اقای دکتر شما بینی گوشتی هم جراحی میکنید؟

 8. نرگس گفت:

  با سلام آیا بینی پس از رینوپلاستی آسیب پذیر و حساس خواهد شد؟

  • سلام پس از رینوپلاستی می بایست از بینی مراقبت نمود، نه به این دلیل که بینی ضعیف شده، بلکه بعلت اینکه اصابت ضربه به بینی امکان دارد به عمل دوم نیاز داشته باشد و نیز آثار این ضربات و آسیب ها روی ظاهر بینی باقی بماند.

 9. تینا گفت:

  با سلام آیا از لحاظ قانونی اجازه شوهر یا والدین برای انجام جراحی ضروری است؟

  • سلام در صورتی که سن متقاضی جراحی از ۱۸ سال کمتر باشد از لحاظ قانونی اجازه پدر الزامی می باشد و می بایست پدر رضایت نامه عمل را در زمان پذیرش در بیمارستان امضا کند. ولیکن شخصی که بالاتر از ۱۸ سال است چه مجرد باشد و چه متأهل از نظر قانونی می تواند به تنهایی برای عمل بینی اقدام نماید. آن چه ذکر کردم از نظر قانونی بود اما از نظر اخلاقی برای انجام این جراحی موافقت همسر یا والدین ضروری و لازم است.

 10. فرشته گفت:

  سلام آیا به تست قلب یا نوار قلبی پیش از عمل بینی و رینوپلاستی نیاز هست؟

 11. امیرحسین گفت:

  سلام به نظر شما عمل زیبایی بینی به روش باز بهتر است یا بسته؟

 12. فرهاد گفت:

  سلام آقای دکتر زدن چسب چه تأثیری در بینی دارد؟

  • سلام استفاده از چسب باعث جوش خوردن سریعتر پوست به بافت بینی خواهد شد ضمناً در کاهش تورم بسیار مؤثر است لذا تا زمان مشخص شده توسط جراح لازم است از چسب استفاده شود.

 13. زهره گفت:

  سلام آیا افرادی که به بیماری تیروئید یا قند مبتلا هستند، می توانند جراحی زیبایی بینی انجام دهند؟

  • سلام در این خصوص نمیتوان به طور قطعی نظر داد. افرادی که به بیماری خاصی مبتلا هستند می بایست در ابتدا با جراح بینی خود مشورت کنند. جراح بینی بعد از مشاهده نتیجه آزمایشات و بررسی وضعیت سلامتی بیمار، تشخیص می دهد که آیا وی میتواند جراحی بینی انجام دهد یا خیر.

 14. رعنا گفت:

  سلام من سه ماهه جراحی بینی انجام دادم اما هنوز قوز بینی من رفع نشده به پزشکم اطلاع دادم گفتن ورمه باید یک سال صبر کنم بنظرتون من چه کار کنم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *