جراحی بینی در کرج

آندوسکوپی بینی
آندوسکوپی بینی
آبان ۳, ۱۳۹۶
جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی بینی
آبان ۸, ۱۳۹۶
جراحی بینی در کرج

جراحی بینی در کرج

جراحی بینی در کرج : جراحی بینی یکی از معروف ترین جراحی هایی می باشد که این روز ها به ویژه در کشور ما انجام می گردد. با این وجود برخی از افراد تنها به ظاهر و شکل بینی اهمیت می دهند و مسائل دیگر برایشان اهمیت چندانی ندارد اما فقط پزشک در تعیین نتیجه ی جراحی تاثیر گذار نیست بلکه مراقبت های قبل و بعد از جراحی نیز در نتیجه این عمل مهم بسیار تاثیر گذار است.

 

جراحی بینی در کرج

 

مراقبت هایی که گاه می تواند حتی نتیجۀ عمل را تا حد زیادی تغییر دهد. اهمیت خود عمل و همچنین مراقبت های بعدی در کنار هم می تواند بهترین نتیجۀ جراحی را شامل شود. مراقبت های بعد از عمل جراحی بینی در کرج بسیار تاثیرگذار در نتیجه ای خواهد بود که بیمار در پی آن بوده است و می تواند سرنوشت عمل بینی فرد را تا حد زیادی تعیین نماید.

انتخاب جراح بینی مناسب هم یکی دیگر از عوامل بسیار بسیار مهمی است که در نتیجۀ جراحی تاثیر بسیار بالایی دارد به همین دلیل با دقت تمام جراح بینی خود را انتخاب کنید، زیرا این جراحی غیر قابل برگشت بوده و ترمیم و اصلاح برخی ایراداتی که ممکن است بر اثر بی توجهی و یا کم تجربگی جراح ایجاد شود گاهی اصلا قابل جبران نیست.

حتما دیده اید افرادی را که با ذوق و شوق فراوان برای عمل زیبایی بینی خود اقدام کرده اند اما متاسفانه با اشتباه در انتخاب جراح حاذق و چیره دست، هم شکل و فرم مناسبی از بینی نصیبشان نشده و هم دردسرهای بعدی را متحمل شده اند. چنانچه قصد جراحی بینی در کرج دارید بایستی به مسائل مهمی توجه کنید.

انتخاب جراح بینی

انتخاب جراح بینی از مهم ترین کارهایی ست که اگر قصد جراحی بینی در کرج دارید می بایستی با وسواس بسیار زیادی راجع به آن تحقیق نمایید زیرا نتیجۀ عمل و تخصص این جراح است که قرار است تا آخر شما بر روی صورتتان و دقیقا جلوی چشمان شما باشد.

اولین و شاید بتوان گفت مهم ترین گزینه برای جراحی بینی در کرج و همچنین در سایر نقاط کشور، انتخاب یک جراح باتجربه است. برای این که بهترین نتیجه ی جراحی بینی را داشته باشید باید در انتخاب جراح بینی بسیار دقت کنید. توصیه می کنیم برای انجام جراحی بینی، متخصصی را انتخاب کنید که به محل سکونت شما نزدیک باشد. برای مثال اگر در کرج زندگی می کنید و به دنبال جراح می گردید و این جستجو را در گوگل انجام می دهید، جراح بینی در کرج یا جراحی بینی در کرج را سرچ کنید. لیستی از جراحان بینی که در کرج هستند را در اختیار شما قرار می دهد.

امروزه به خاطر وسعت و افزایش جمعیت بسیار خیره کننده و سرسام آور البرز و کرج، روز به روز بر تعداد افرادی که تمایل به انجام جراحی بینی در کرج دارند افزوده می شود. قاعدتا با افزایش جمعیت، بر تعداد مراکز خدماتی و درمانی نیز افزوده خواهد شد. حال در چنین شرایطی بعید نیست پزشکان و جراحانی کم تجربه هم در بین خیلِ عظیم متخصصان حاذق کرجی وجود داشته و اقدام به انجام تعداد زیادی جراحی بینی در کرج کرده باشند، پس حتما و به شدت در انتخاب جراح بینی خود دقت کنید تا یک عمر پشیمان نشوید!

همچنین توصیه می کنیم برای جراحی بینی در کرج  به مطب دکتر عباس نوروزی که در کرج قرار دارد مراجعه کنید، ما این تضمین را به شما می دهیم که با دکتر عباس نوروزی  به نتیجه ی دلخواه خود می رسید.

 

جراحی بینی در کرج سال هاست در بهترین و مطمئن ترین شرایط در حال انجام است اما به هر حال به دست آوردن بهترین نتیجه، اتفاقی نیست و باید برای آن کمی وقت گذاشت و بهترین افراد و متخصصان را برای این عمل بسیار حساس انتخاب کرد.

 

 

برای این که یک جراح بینی خوب انتخاب کنید لازم است موارد زیر را رعایت کنید:

اصولا جراح بینی خوب با توجه به تعدد جراحان و متخصصان، می تواند زیاد باشد اما با کمی دقت و وسواس بیشتر می توانید آن جراحی را که بهترین است در کرج انتخاب کرده و جراحی بینی در کرج را با خیالی راحت انجام دهید. رعایت نکات زیر برای انتخاب یک جراح خوب بسیار مهم و ضروری است:

• از آشنا، دوست، فامیل درباره جراح بینی و مراحلی که می بایست از ابتدا انجام دهید پرس و جو کنید تا بتوانید جراحی بینی در کرج را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

• برای جراحی بینی در کرج  یک لیست از جراحان معرفی شده تهیه کنید و سعی کنید لیستی بلند بالا داشته باشید تا بتوانید بهترین را از بین آنها انتخاب نمایی. انتخاب بهترین با کمی دقت کار سختی نیست.

• برای به دست آوردن اطلاعات کافی به وبسایت آن ها مراجعه کنید، امروزه تمامی پزشکان و جراحان بینی دارای سایتی معتبر و مفصل درمورد فعالیت های خود هستند. همچنین با سرچ کردن نام آنها جهتِ جراحی بینی در کرج حتی می توانید در برخی شبکه های مجازی، نظر مردم و بیمارانی را که زیر دست آنها عمل شده اند ببینید و بخوانید.

• در سایت به قسمت درباره دکتر آن مراجعه کنید توضیحات مهمی در این قسمت درج گردیده، این مورد نیز می تواند در روال انجام جراحی بینی در کرج به خوبی یاری رسان باشد.

• تمامی اطلاعات مربوط به جراح که شامل سابقه و تحصیلات و … می شود داخل سایت نوشته شده است، سایت هایی که در مورد جراحی بینی در کرج بوده و اطلاعات بسیار مناسبی ارائه می کنند.

• سعی کنید جراحی انتخاب کنید که به محل زندگی شما نزدیک باشد تا از نظر رفت و آمدهای مکرر که قبل و بعد عملی بایستی داشته باشید، دچار مشکل نشوید خصوصا در شهرها و کلان شهرهایی مانند تهران و کرج و… که معضل ترافیک و رفت و آمد واقعا کلافه کننده و اعصاب خردکن است تا به این شکل جراحی بینی در کرج در بهترین شرایط انجام شود.

• به مطب آن ها مراجعه کنید.

• از بیمارانی که تازه به آنجا مراجعه کردند و بیمارانی که برای ویزیت پس از جراحی آمده اند سوال های مهم خود را بپرسید. در بسیاری موارد پیش آمده که در همین سوال و جواب ها، تصمیمات بسیار مهم و تعیین کننده ای گرفته شده است.

 

جراحی بینی در کرج

 

• اطلاعات مورد نظر را از بیماران و پرسنل به دست بیاورید، این بهترین فرصت برای شما جهت داشتن بهترین جراحی بینی در کرج است.

• یک جلسه مشاوره با جراح داشته باشید، البته این جلسات معمولا برگزار می شود اما سعی کنید حتما لیستی از سوالات و ابهامات خود دربارۀ عمل را یادداشت کنید و تمامی آنها را با حوصله از متخصص بپرسید.

• پس از انتخاب جراح مورد نظر و اینکه قرار است چه روزی به بیمارستان یا کلینیک مورد نظر مراجعه کنید، اقدامات اولیه را انجام و برای جراحی اقدام نمایید.

همچنین توصیه می کنیم برای جراحی بینی در کرج به مطب دکتر نوروزی که در کرج قرار دارد مراجعه کنید، ما این تضمین را به شما می دهیم که با دکتر نوروزی به نتیجه ی دلخواه خود می رسید.

جراحی بینی

جراحی بینی که به رینوپلاستی نیز شهرت دارد عملی است جهت تغییر شکل دادن بینی با هدف زیباسازی آن که در این حین از عملکرد بینی نیز حفاظت می شود. این عملِ بسیار تخصصی و حساس در یک جلسه انجام و بهترین نتیجه نیز در پایان عمل حاصل می شود. اصولا جراحی بینی در کرج در بهترین شرایط قابل انجام خواهد بود.

بینی به عنوان یکی از اعضای صورت و به این دلیل که در وسط صورت قرار دارد اگر دچار نواقص و مشکلاتی شود بر روی دیگر اعضای صورت تاثیرگذار خواهد بود، به همین دلیل افرادی که از بینی خود ناراضی هستند به دنبال جراحی بینی مناسب برای تغییر در ظاهر بینی خود هستند و برای رسیدن به این مقصودِ خود می بایستی مراحل مختلفی را به خوبی و به دقت پیگیری نمایند تا نتیجۀ مطلوب در جراحـی بینی حاصل شود.

بسیاری از جراحی ها از طرفداران و متقاضیان زیادی برخوردارند خصوصا جراحی بینی در کرج که به شدت مورد توجه است. این جراحی به دو روش «باز» و «بسته» انجام می شود که البته هر کدام از این شیوه های جراحی، در موارد خاص خود مورد استفادع قرار خواهد کرد و کارکردهای خود را خواهد داشت. در مقاله های قبلی درباره «رینوپلاستی باز» و «رینوپلاستی بسته» اطلاعاتی در اختیارتان قرار داده ایم.

چه کسانی کاندید برای انجام جراحی بینی هستند؟

خب! سوالی که مطرح می شود این که؛ چه کسانی واقعا نیاز به عمل جراحی بینی دارند آن هم یک جراحی بینی در کرج یا به عبارت ساده تر هر کسی دلش خواست می تواند و باید بینی خود را به تیغ جراحی بسپارد؟! عموما در سال های اخیر شرایط به گونه ای پیش رفته که افراد با توجه به سلیقه و حتی برخی اوقات وسواس های بی مورد، بینی خود را به تیغ جراحی می سپارند تا به تعبیر خود، ایرادات آن را رفع نمایند. سعی می کنیم افرادی را که نامزدهای مناسبی برای انجام عمل جراحی مهم بینی هستند معرفی نماییم:

• افرادی که بینی شان بزرگتر یا کوچکتر از صورت شان است.

• افرادی که بر روی بینی شان قوز دارند.

• افرادی که پولیپ بینی دارند.

• افرادی که بینی پهنی و گوشتی دارند.

• افرادی که بینی شان دچار شکستگی شده است.

• افرادی که سوراخ های بینی نامتقارن و کوچک و بزرگ دارند به گونه ای که اگر از زیر به بینی نگاه کنید این عدم تقارن کاملامشخص است

• افرادی که فاصلۀ بین لب ها و بینی آنها، کم یا بیش از حد متعارف است.

حال که متوجه شدیم چه افرادی نیاز به جراحی بینی دارند و برای جراحی بینی در کرج چه باید کرد، بهتر است بدانیم این کاندیدهای انجام جراحی باید چه شرایطی را قبل از عمل داشته و رعایت نمایند تا در حین و بعد از عمل دچار مشکلات مختلف نشوند:

• از نظر جسمی به رشد کامل رسیده باشند.

• مصرف سیگار را ۲ هفته قبل از جراحی ترک کرده باشند.

• از سلامت کامل جسمی برخوردار باشند.

• از نتیجه ی جراحی توقعات قابل قبولی داشته باشند.

جراحی بسته بینی چیست؟

با پیشرفت علم، شیوه های جراحی نیز به شدت دگرگون شده و برای هر معضلی راه حلی وجود دارد. جراحی بسته بینی تکنیکی می باشد که در آن اصلاحات و تغییر شکل‌ های بینی از داخل بینی انجام پذیر است، این امر موجب می شود تا دیگر به ایجاد برش در قاعده بینی نیازی نباشد. این روش جراحی برای بیمارانی مناسب می باشد که برای نخستین بار برای جراحی زیبایی بینی اقدام می کنند.

یکی از تفاوت ‌های اصلی بین رینوپلاستی باز و بسته این است که در روش بسته نیازی به استفاده از برش شبیه v معکوس در قاعده بینی نمی باشد، به همین دلیل در این روش هیچ اثری از اسکار بر روی بینی باقی نمی ماند.

 

بهترین جراح بینی در کرج

 

مراقبت های قبل از جراحی بینی

قبل از اینکه اقدام به جراحی بینی کنید نیاز است موارد مهم مراقبتی را رعایت کنید تا عملی خوب در پی داشته باشید:

• از مصرف آسپرین و مشابهات آن ۲ هفته قبل از جراحی پرهیز کنید.

• اگر دچار سرماخوردگی ویروسی شدید جراحی را عقب بی اندازید.

• هدف جراحی بینی بهبود بخشیدن به ظاهر بینی می باشد نه فقط رسیدن به زیبایی مطلق.

• ۲ هفته قبل از جراحی از کشیدن سیگار صرف نظر کنید.

• اگر از دارو های گیاهی استفاده می کنید با پزشک خود مشورت کنید.

• بهتر است برای انجام جراحی ناشتا باشید.

مراقبت های بعد از جراحی بینی

برای مطالعه کامل مراقبت های قبل و بعد از جراحی به مقالات قبلی مراجعه کنید. برخی از این مراقبت ها شامل :

• از مسواک نرم استفاده کنید و به آرامی مسواک بزنید.

• لباس هایی انتخاب کنید که در این دوران تعویض آن ها برای شما سخت و دشوار نباشد.

• حتما برای این که تورم و کبودی صورت تان کاهش یابد از کیسه یخ استفاده کنید.

• از غذاهای تند و پر ادویه استفاده نکنید چون سبب سرفه و عطسه های سنگین خواهد شد.

• غذاهای سفت و ساندویچی نخورید. سبب فشار بیش از حد به فک و صورت و بینی می شود.

برای مطالعه مقالات بیشتر درباره جراحی بینی به سایت دکتر عباس نوروزی مراجعه کنید.

 

 

 

دکتر عباس نوروزی

جراح و متخصص گوش ، حلق ، بینی

 

 

دیدگاه ها بسته شده است