جراحی بینی

مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی
مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی
مهر ۲۴, ۱۳۹۶
جراح بینی در کرج

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی : یکی از قسمت های مهم، چهره ی افراد می باشد که در زیبایی تاثیر بسیاری دارد. بینی در مرکز چهره قرار دارد و تقارن صورت را ایجاد می کند. اگر بینی کوچکترین مشکلی داشته باشد بر زیبایی و تقارن صورت تاثیر می گذارد، به همین دلیل افراد به دنبال جراحی مناسب جهت جراحی بینی شان هستند که امروزه طرفداران خاصی دارد.

این جراحی  در این روز ها در بین جوانان شهرت یافته است، این امر به این معنا نیست که بزرگتر ها یا میان سالان جراحی بینی انجام نمی دهند بلکه آمار جراحی بینی در بین جوانان خیلی بیشتر از دیگر گروه های سنی می باشد.

 

جراحی بینی

 

سن مناسب جراحی بینی

از نظر دکتر عباس نوروزی : افراد باید توجه داشته باشند زمانی برای انجام این جراحی اقدام کنند که از نظر جسمی به تکامل رسیده باشند.

بیشتر دختران پس از گذراندن سن ۱۶ سالگی و برخی پسران پس از پایان ۱۷ سالگی می توانند برای جراحی بینی اقدام کنند.

نقل از دکتر عباس نوروزی : یکی از مزیت های جراحی بینی در این سن این می باشد که افراد اعتماد به نفس شان را بدست می آورند زیرا این سن مهم ترین سن برای شکل گیری شخصیت آنان می باشد و در زندگی آیندشان تاثیر می گذارد.

رینوپلاستی

بسیاری از بیماران که جهت جراحی بینی اقدام می کنند بلافاصله پس از شنیدن اصطلاح رینوپلاستی تصور می کنند روشی جدید است به همین دلیل تعجب می کنند.

اما باید گفت روش جدیدی نمی باشد، روشی است برای جراحی زیبایی بینی که بر روی بینی های استخوانی ، بینی های گوشتی ، بینی های معمولی و … انجام می گیرد.

این روش جراحی موجب بهبود عملکرد بینی و ساختار آن می شود و به دو صورت باز و بسته انجام می گیرد.

رینوپلاستی به روش باز

در این روش از رینوپلاستی برش ها در خارج از بینی زده می شود و می توان به تمامی نقاط بینی دسترسی داشت، جراح در این روش دید کافی برای انجام جراحی دارد.

رینوپلاستی به روش بسته

در این روش از رینوپلاستی برش ها در داخل بینی زده می شود و دیگر اثری از برش ها پس از جراحی باقی نمی ماند.

تغییراتی که جراحی رینوپلاستی بر روی بینی انجام می دهد شامل

  • تغییر در اندازه بینی
  • تغییر در زاویه بینی
  • برطرف کردن برآمدگی بینی
  • تغییر شکل نوک بینی
  • اصلاح بزرگی یا کوچکی سوراخ های بینی

برای مشاهده عکس جراحی زیبایی بینی و عکس های بعد از عمل بینی می توانید به گالری سایت دکتر عباس نوروزی مراجعه و مشاهده کنید.

 

 

 

دکتر عباس نوروزی

جراح و متخصص گوش ، حلق ، بینی

 

 

دیدگاه ها بسته شده است