جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی در کرج
جراحی بینی در کرج
اکتبر 28, 2017
جراحی انحراف بینی
جراحی انحراف بینی
نوامبر 1, 2017
جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی : جراحی های بینی به صورت کلی به دو دسته تقسیم می شوند، جراحی هایی که برای درمان می باشند و جراحی هایی که برای زیبایی می باشند.

طبق آمار به دست آماده تا کنون جراحی های بینی صرفا جهت زیبایی در ایران انجام نشده است یعنی بیشتر افرادی که بینی شان مشکل دارد حتی مشکل جزئی برای برطرف کردن آن مشکل اقدام می کنند و در این حین زیبایی را نیز انجام می دهند.

افرادی که بینی شان استخوانی است نسبت به افرادی که بینی شان گوشتی است نتیجه ی بهتری از انجام جراحی بینی می گیرند.

 

جراحی زیبایی بینی

 

عمل زیبایی بینی استخوانی

بینی های استخوانی که در اصطلاح به آن ها بینی های عقابی نیز گفته می شود به بینی هایی می گویند که پل بینی شان به شکل منحنی یا خمیده است. یکی از دلایلی که موجب می شود افراد با این نوع بینی جهت جراحی بینی و زیبایی اقدام کنند برداشتن همین خمیدگی و اصلاح قوز بینی می باشد.

عمل زیبایی بینی گوشتی

بینی گوشتی به بینی هایی گفته می شود که پوستی ضخیم و غضروفی ضعیف داشته باشند. این عمل برای افرادی می باشد که از بزرگی و پهن بودن بینی خود رنج می برند. انجام این جراحی در افراد موجب می شود اعتماد به نفس خود را به دست آورند. عمل زیبایی بینی گوشتی نوعی جراحی ترمیمی از شاخه ی رینوپلاستی می باشد که موجب بهبودی در ظاهر بینی این افراد می گردد.

ورم بینی چه مدت بعد از جراحی بینی ازبین می رود؟

در 2 ماه اول پس از جراحی، بینی بیشترین ورم را دارد و به مرور زمان ورم آن کاهش پیدا می کند. برای کم شدن این ورم جراح طریقه ی چسب زدن بینی را به بیمار آموزش می دهد تا این چسب هایی که بر روی بینی زده می شود ورم بینی را کم کند.

قیمت عمل زیبایی بینی

افرادی که برای جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی اقدام می کنند عواملی را در نظر می گیرند که یکی از این عوامل هزینه ی جراحی می باشد.

بیمه هزینه این جراحی را تقبل نمی کند زیرا بیمه تنها هزینه های جراحی را قبول می کند که درمانی باشد نه زیبایی به همین دلیل تمامی هزینه جراحی زیبایی بینی آزاد  می باشد.

 

 

 

دکتر عباس نوروزی

جراح و متخصص گوش ، حلق ، بینی

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *