جراحی پلک

تزریق بوتاکس
تزریق بوتاکس
مارس 4, 2018
بوتاکس و جوانسازی
بوتاکس و جوانسازی
مارس 11, 2018
جراحی پلک

جراحی پلک

جراحی پلک یکی از جراحی هایی می باشد که این روز ها مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. این روز ها تمامی افراد تلاش می کنند تا با روش های متفاوتی زیبایی از دست رفته خود را به دست آورند، یکی از جراحی های زیبایی جراحی پلک می باشد که در این مقاله بیشتر درباره آن برای شما عزیزان صحبت می کنیم.

 

جراحی پلک

 

جراحی پلک چیست؟

این جراحی به بلفاروپلاستی نیز شهرت دارد که کلمه بلفاروپلاستی از دو کلمه بلفارون و پلاست تشکیل شده است که بلفارون به معنی پلک و پلاست به معنی ساختن می باشد. در حقیقت کلمه بلفاروپلاستی به معنای ساختن پلک یا بازسازی پلک است.

جراحی پلک تنها جهت رفع پف پلک، چربی اضافی، افتادگی پلک استفاده نمی شود بلکه در برخی مواقع برای اشخاصی که از سن پایین در ساختمان پشت پلک مشکل داشته اند یا از سن پایین پلک هایشان پف دارد و نیاز به بازسازی پلک و اصلاح طرح چشم و پلک دارند نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

هزینه جراحی پلک

شاید شما عزیزان نیز جزو آن دسته از افراد هستید که دوست دارید تماس بگیرید و هزینه را مطلع شوید یا یک وقت برای عمل بگیرید، لازم به ذکر است که تا زمانی که شما عزیزان توسط آقای دکتر عباس نوروزی معاینه و بررسی نشده اید نمی توان هزینه را به اطلاع شما رساند.

هزینه این جراحی به عوامل متعددی از جمله میزان افتادگی و سن و … بستگی دارد، به همین دلیل نیاز است تا برای این جراحی طی یک جلسه مشاوره توسط آقای دکتر مورد ارزیابی قرار بگیرید. توجه داشته باشید که در این جلسه مشاوره علاوه بر ارزیابی شما عزیزان، اطلاعاتی درباره این جراحی به شما عزیزان داده می شود تا با آگاهی بیشتر برای این جراحی اقدام کنید.

برای تعیین یک جلسه مشاوره، هم می توانید از طریق شماره تلفن هایی که در سایت وجود دارند تماس بگیرید و هم می توانید از طریق آدرس به صورت حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.

نمونه کار های آقای دکتر در قسمت گالری سایت و اینستاگرام ایشان وجود دارد و می توانید مشاهده کنید.

 

 

 

دکتر عباس نوروزی

جراح و متخصص گوش ، حلق ، بینی

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *