دکتر زیبایی در کرج

استحمام بعد از جراحی بینی
استحمام بعد از جراحی بینی
تیر ۲, ۱۳۹۷
پزشک بینی در کرج
پزشک بینی در کرج
تیر ۲۳, ۱۳۹۷
دکتر زیبایی در کرج

دکتر زیبایی در کرج

کسانی که اهل کرج و استان البرز هستند حتماً گاهی برایشان پیش آمده برای زیبایی و جذابیت بیشتر و همچنین رفع برخی عوارض پوستی در صورت خود به دکتر زیبایی در کرج مراجعه کنند. این پزشکان برای درمان و ایجاد تغییرات جدید در چهرۀ فرد، تخصص لازم را داشته و بهترین خدمات را به کرجی های عزیز ارائه می کنند.

خدمات زیبایی مثلا عمل بینی و جراحی زیبایی بینی در بالاترین سطح ممکن توسط پزشکان کرجی انجام می گردد. آمار های مختلف نشان می دهد تقریباً بیشتر مراجعه کنندگان به پزشکان زیبایی در شهر کرج از خدمات و حتی نوع برخورد آنها راضی بوده اند.

 

 

دکتر زیبایی در کرج

 

دکتر زیبایی در کرج چند نوع ایراد بینی را برطرف می کند؟

خب به طور کل تمامی پزشکان و جراحان بینی، بر روی تمامی مشکلات بینی مانند انحراف تیغۀ بینی، بزرگ بودن بینی، گوشتی بودن یا استخوانی بودن بینی، رفع پولیپ بینی و… تخصص و مهارت لازم را داشته و بر روی آنها تمرکز می کنند. همچنین تخصص و مدرکشان نیز به صورت تخصصی در زمینۀ درمان و رفع همین مشکلات بینی می باشد. شاید برخی ایرادات بینی از نظر متقاضی، آن قدر کلافه کننده و اعصاب خردکن باشند که فرد را از حضور در اجتماع منع کرده و به کلی گوشه نشین کنند، که البته این شیوۀ درستی در برخورد با این موضوع نیست.

عوارض و ایرادت بینی می تواند چندین نوع باشد که دکتر زیبایی در کرج بر تمامی آنها اشراف داشته و قادر به رفع همه آنها می باشد:

  • درمان انحراف بینی
  • از بین بردن و محو کردن غوز بینی
  • کوچک کردن بینی های گوشتی و استخوانی
  • ایجاد تناسب بین بینی و لب ها
  • و…

 

همانگونه که می بینید هر کدام از این موارد می تواند برای افرادی که نسبت به بقیه در مورد ظاهرشان کمی حساس تر هستند، واقعاً ناراحت کننده باشد. اینجاست که این افراد با مراجعه به دکتر زیبایی در کرج و مطرح کردن مشکل خود، پس از تشخیص عارضه توسط دکتر، بیماری در طی یک دورۀ مشخصی درمان، جراحی و بر طرف خواهد شد.

پس از جراحی و درمان آن ایراد نیز دکتر زیبایی توصیه های مراقبتی را به بیماران گوشزد خواهد کرد تا با رعایت آن موارد، مجدداً به آن عارضه و دردسرهای بعدی گرفتار نشوند. مواردی مانند حمام نکردن در چند روز اول پس از عمل، مراقبت در زمان خواب که روی بینی نخوابند، جلوگیری از ضربه خوردن بینی و یا دستکاری بیمورد بینی و مواردی از این دست.

در کل دکتر زیبایی در کرج می تواند بهترین خدمات را به مردم کرج و استان البرز ارائه کند که یکی از با اهمیت ترین و بزرگ ترین خدمات پزشکی محسوب می شود.

 

دکتر عباس نوروزی

جراح و متخصص گوش ، حلق ، بینی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *