دکتر عباس نوروزی جراح بینی در کرج

عمل زیبایی بینی
عمل زیبایی بینی
شهریور ۹, ۱۳۹۷
دکترهای جراحی بینی در کرج
دکترهای جراحی بینی در کرج
مهر ۹, ۱۳۹۷
دکتر عباس نوروزی جراح بینی در کرج

دکتر عباس نوروزی جراح بینی در کرج

جراحی بینی برای از بین بردن برخی ایرادات و حتی عملکرد نامناسب بینی در سطوح مختلف انجام می شود و البته همیشه هم این جراحیِ مهم، فقط جنبۀ زیبایی و تغییر چهره نخواهد داشت بلکه در بسیاری موارد، هدف از جراحی بینی، رفع مشکلات تنفسی و… می باشد که توسط دکترها و متخصصین باتجربه و حاذق انجام می شود. دکتر عباس نوروزی جراح بینی در کرج یکی از متخصصین و جراحان خوشنام و باسابقه در این زمینه است.
در استان البرز سال هاست به دلیل افزایش سرسام آور جمعیت و مهاجرپذیری از سراسر کشور، بر تعداد متقاضیان جراحی افزوده شده و در این بین پزشکان و متخصصان فراوانی اقدام به انجام این عمل بسیار مهم می کنند که دکتر عباس نوروزی جراح بینی در کرج نیز یکی از برترین جراحان کرجی ست.

 

 

دکتر عباس نوروزی جراح بینی در کرج

 

 

چه بینی هایی نیاز به جراحی دارند؟

اگر بخواهیم از نظر شکل و فرم ظاهری بینی به این سؤال پاسخ دهیم، هیچ وقت نمی توان یک قانون کلی برای آن در نظر گرفت، یعنی بگوییم اگر فرم ظاهری یک بینی به این شکل یا آن شکل بود باید حتماً عمل شود، بلکه در شرایط فعلی، گاهی پیش می آید مراجعه کننده ای با اینکه واقعاً ایرادی از نظر ظاهری در بینی وجود ندارد، اسرار بر جراحی بینی خود دارد.

دکتر عباس نوروزی جراح بینی در کرج سعی می کند در مشاورۀ قبل از عمل نسبت به بیماران و متقاضیان جراحی بینی خود به صورت کاملاً منطقی توضیحاتی را ارائه نماید تا چنانچه بینی آنها نیاز به عمل نداشته باشد، آنها را نسبت به اصل موضوع آگاه نماید اما در شرایط متفاوت نیز، چنانچه بینی شخصی واقعاً نیاز به عمل جراحی بینی و اصلاحات ظاهری داشته باشد ایشان با تمام توان و تخصص خود، بر روی رفع کامل ایرادات بینی کار خواهند کرد.
بینی هایی که دارای ظاهری کاملاً گوشتی و بزرگ هستند، بینی هایی که دارای برآمدگی های زیاد بر روی بینی باشند، بینی هایی که دارای سوراخ هایی بزرگ و البته نامتقارن هستند، بینی هایی که دارای انحراف باشند و بینی هایی که دارای پولیپ و گرفتگی های مختلف باشند، مستعد جراحی بینی هستند که دکتر عباس نوروزی جراح بینی در کرج با تمام توان، تخصص و مهارت خود اقدام به این عمل های مهم خواهند کرد.

 

دکتر عباس نوروزی

جراح و متخصص گوش ، حلق ، بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *