رینوپلاستی در کرج

مدت زمان عمل بینی دکتر عباس نوروزی
مدت زمان عمل بینی
آوریل 29, 2020
همه چیز در مورد جراحی زیبایی بینی
می 26, 2020

رینوپلاستی در کرج

سالهاست در کرج تعداد زیادی از متخصصان و جراحان در حال انجام عمل های مختلف زیبایی هستند. رینوپلاستی در کرج هم یکی از همین جراحی های زیبایی ست که در تعداد بسیار زیاد هر روزه انجام می شود. کرج یکی از متراکم ترین و پرجمعیت ترین شهرهای کشور است که همین جمعیت فراوان، تقاضا برای عمل های زیبایی را افزایش داده است.

 

رینوپلاستی در کرج

رینوپلاستی به عمل زیبایی بینی گفته می شود که توسط آن اصلاحات متعددی بر روی بینی برای زیباتر شدن چهره انجام می شود:
– برداشتن قوز بالای بینی
– کم کردن عرض و پهنا در بینی های گوشتی
– قرینه کردن و هم اندازه کردن سوراخ های بینی
– متعادل کردن فاصله بین لب و دماغ
– فرم داد به بینی برای ایجاد تناسب بیشتر بین چهره و بینی
تمامی این موارد به خوبی و در بهترین شکل ممکن طی رینوپلاستی انجام می شود. سطح کیفی رینوپلاستی در کرج آنچنان بالاست که افراد زیادی از شهرهای دیگر و حتی تهران برای انجام این عمل مهم، به جراحان این شهر مراجعه می کنند.

انواع رینوپلاستی

رینوپلاستی بینی استخوانی
– رینوپلاستی بینی گوشتی

عمل بینی استخوانی در کرج

بینی استخوانی بهترین نوع بینی برای انجام رینوپلاستی است زیرا نتیجه عمل بهتری را خواهد داشت. این عمل در کرج با کیفیت و قیمت مناسبی انجام می شود. در طی عمل، قوز روی بینی، افتادگی نوک بینی و فاصله بین لب و بینی رفع شده و بهترین فرم بینی ایجاد می شود.

عمل بینی گوشتی در کرج

بینی گوشتی از نظر ظاهری کاملاً قابل تمایز از بینی استخوانی ست؛ کمی پهن تر است، قوز آنچنانی نداشته و ممکن است قرینگی سوراخ های بینی مشکل بیشتری داشته باشد! این عمل نیز که یکی از انواع جراحی های رینوپلاستی در کرج است به خوبی در حال انجام می باشد.

هزینه رینوپلاستی در کرج

این عمل زیبایی، با توجه به معاینات، مشاوره ها، بستری و انجام عمل و همچنین مراجعات بعدی به متخصص دارای هزینه مشخصی ست که بصورت عرف و با توجه به هزینه های جاری در زمان انجام عمل تعیین می شود.
اما یک اصل کلی در رینـوپلاستـی در کرج و تعیین هزینه ها وجود دارد؛ عمل بینی گوشتی کمی سخت تر و البته هزینه آن نیز بیشتر از عمل بینی استخوانی است. در بینی گوشتی به دلیل ضخیم بودن پوست و نازک بودن غضروف بینی، جراح با عمل مشکل تری روبروست در نتیجه هزینه آن نیز کمی بیشتر خواهد شد

 

دکتر عباس نوروزی

جراح و متخصص گوش ، حلق ، بینی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *