زیبایی بینی بدون عمل

قیمت عمل زیبایی بینی دکتر عباس نوروزی
قیمت عمل زیبایی بینی
اسفند ۱۸, ۱۳۹۷
اقدامات روز عمل بینی دکتر عباس نوروزی
اقدامات روز عمل بینی
اسفند ۲۱, ۱۳۹۷
زیبایی بینی بدون عمل دکتر عباس نوروزی

زیبایی بینی بدون عمل

امروزه بحثی که مطرح است زیبایی بینی بدون عمل می باشد. برخی افراد این پرسش را در ذهن خود دارند که آیا امکان زیبایی بینی بدون عمل، وجود دارد ؟ چنانچه پاسخ مثبت است به چه طریقی و آیا نتیجه آن دائمی است؟ چه اشخاصی برای این کار مناسب هستند و چه افرادی برای این کار دچار ممنوعیت می باشند.

 

زیبایی بینی بدون عمل دکتر عباس نوروزی

 

بسیاری از افراد هستند که بینی اشان دارای نواقص جزیی است؛ به عنوان مثال کسی که قوز کوچکی روی بینی خود دارد و یا این که گودی میان بینی و پیشانی اش جلب توجه می کند و قصد دارد آن را اصلاح نماید؛ می تواند از روش زیبایی بینی بدون عمل کمک بگیرد.

برخی افراد به دلایل بسیاری مانند خوف از بیهوشی، عدم توان مالی برای انجام عمل زیبایی بینی و یا  داشتن دلهره از تغییرات بسیار زیاد صورت خودف تمایل ندارند عمل زیبایی بینی انجام دهند. زیبایی بینی بدون عمل انتخاب مناسبی برای این اشخاص می باشد.

در این شیوه می توان نواقص جزئی بینی را بدون عمل رفع کرد. از روش های انجام این کار می توان به مواردی نظیر تزریق بوتاکس، ژل و به کار بردن از نخ های لیفتینگ اشاره نمود. پرکاربردترین روش زیبایی بینی بدون عمل تزریق ژل می باشد. با تزریق ژل در نواحی فرورفته می توان تغییراتی روی شکل بینی ایجاد نمود؛ به گونه ای که آن نواقص جزئی، کمتر جلب توجه نماید.

مزایای زیبایی بینی بدون انجام عمل جراحی

مزایای زیبایی بینی بدون عمل این است که انجام این کار نسبت به راینوپلاستی بسیار ساده تر است، حداکثر مدت ده دقیقه به طول می انجامد، دوره نقاهت و مراقبتی نداشته و تغییرات ایجاد شده روی بینی بیش از حد و عجیب نمی باشد. همچنین از لحاظ مالی نسبت به عمل جراحی بینی بسیار ارزان تر است.

تزریق ژل به منظور رفع گودی میان بینی و ابرو نیز کاربرد فراوانی دارد. ضمن اینکه در اشخاصی که نوک بینی آنها کوتاه است برای برجسته تر کردن نوک بینی میتوان از تزریق ژل استفاده کرد. در راینوپلاستی بدون عمل برای اینکه برامدگی بینی کمتر جلب توجه کند مقدار اندکی ژل درقسمت پایین و بالا قوز تزریق ژل صورت می گیرد. بنابراین پشت بینی به صورت خط صافی مشاهده می شود.

با استفاده از تزریق ژل می توان  کلوملای عقب رفته را به طرف پایین آورد تا در جای مناسب و استاندارد خود ثابت بماند. برای افرادی که زاویه لب و بینی آنان کم است و تمایل دارند این زاویه را افزایش دهند می توان از طریق تزریق ژل در این قسمت زاویه لب و بینی را اصلاح نمود. اشخاصی که سابقه عمل زیبایی بینی داشته اند و حالا بینی آنها در قسمت هایی فرورفتگی اندکی دارد نیز می توانند با استفاده از تزریق ژل در نواحی مورد نظر این فرورفتگی ها را اصلاح نمایند.

زیبایی بینی بدون عمل برای افرادی که علاقه دارند اندازه بینی انها بسیار کوچکتر از قبل شود وتغییرات قابل توجهی داشته باشند مناسب نخواهد بود. تزریق ژل می تواند اندکی حجم بینی را افزایش دهد. این تزریق موجب رفع برخی از نواقص بینی می شود و باعث می شود بینی یکدست تر و متناسب تر به نظر آید. لازم به ذکر است که با تزریق ژل در نواحی فرورفته، به هیچ عنوان بینی بزرگتر دیده نمی شود.

 

 

 

دکتر عباس نوروزی

جراح و متخصص گوش ، حلق ، بینی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *