سپتو رینو پلاستی باز و بسته

جراحی لوزه سوم
جراحی لوزه سوم
نوامبر 16, 2017
بعد از جراحی آندوسکوپی سینوس
بعد از جراحی آندوسکوپی سینوس
نوامبر 20, 2017
سپتو رینو پلاستی باز و بسته

سپتو رینو پلاستی باز و بسته

سپتو رینو پلاستی باز و بسته : جراحی زیبایی بینی که در پزشکی به آن سپتو رینو پلاستی می گویند یکی از جراحی های زیبایی می باشد. اگر تیغه وسط بینی که سپتوم بینی نام دارد در خط میانی قرار نداشته باشد، جهت اصلاح این مشکل جراحی بینی یا به عبارت دیگر سپتو رینو پلاستی انجام می شود، این عمل معمولا با عمل زیبایی بینی توسط جراح زیبایی بینی به دو روش باز و بسته انجام می گیرد.

به طور کلی برای انجام عمل جراحی بینی دو روش باز و بسته در میان جراحان شهرت دارد که از آن استفاده می کنند، انتخاب هر یک از این روش ها به سلیقه و تجربه خود جراح بستگی دارد، اما در بیشتر واقع از روش باز استفاده می شود.

 

سپتو رینو پلاستی باز و بسته

 

جراحی بینی به روش باز

در سپتو رینو پلاستی به روش باز، برشی ایجاد می شود تا پوست بلند شده و جراح زیبایی بتواند به طور کامل منطقه ی مورد نظر را مشاهده کند و مشکلات را برطرف کند.

این برش این امکان را برای جراح به وجود می آورد که بتواند به تمامی ساختمان های اصلی بینی که شامل قسمت استخوانی ، قسمت غضروفی، بافت نرم می شود دسترسی پیدا کند.

محل جوش خوردن بخیه ها در این روش باقی نمی ماند و جای نگرانی وجود ندارد. نکته ای که لازم به یادآوری آن است این می باشد که برش خوردن یا برش نخوردن گوشه های بینی ارتباطی به روش باز یا بسته ندارد بلکه این امر به اندازه سوراخ های بینی وابسته است.

یعنی این که اگر سوراخ های بینی بزرگ باشند و لازم به کوچک تر و جمع تر شدن داشته باشند هیچ راهی به جز برش خوردن کناره های بینی وجود ندارد حتی اگر این جراحی به روش بسته انجام شود.

سپتو رینو پلاستی بسته

در روش بسته تمامی برش ها در داخل بینی زده می شود ، سپس پوست به صورت محدود از اسکلت بینی  جدا می شود. پوست آزاد شده به وسیله ی وسایل مخصوص بالا نگه داشته می شود تا جراح بتواند تغییرات لازم را انجام دهد.

هزینه ی جراحی بینی به روش بسته

می توانید برای آگاهی از هزینه ی این روش به صورت دقیق به مطب دکتر عباس نوروزی مراجعه کنید یا با مطب ایشان تماس بگیرید.

برای مشاهده ی فیلم جراحی بینی بسته و فيلم عمل بيني به روش بسته به گالری سایت دکتر عباس نوروزی مراجعه کنید.

 

 

دکتر عباس نوروزی

جراح و متخصص گوش ، حلق ، بینی

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *