عمل جراحی بینی گوشتی و بزرگ

بهترین جراح بینی گوشتی در کرج
بهترین جراح بینی گوشتی در کرج
آذر ۱۹, ۱۳۹۷
بلفاروپلاستی دکتر عباس نوروزی
بلفاروپلاستی
بهمن ۷, ۱۳۹۷
عمل جراحی بینی گوشتی و بزرگ

عمل جراحی بینی گوشتی و بزرگ

جراحی بینی با اینکه دردسرهای خاص خود را دارد، از جذاب ترین عمل های جراحی عصر حاضر است چه برای متقاضی و چه برای جراح. امروزه آمار افرادی که به سمت عمل جراحی بینی گرایش دارند بسیار زیاد شده و افراد مختلف با هر نوع بینی، تمایل فراوانی به انجام این عمل دارند. عمل جراحی بینی گوشتی و بزرگ نیز یکی از همین عمل های زیبایی ست که به تعداد بالا در حال انجام است.

 

عمل جراحی بینی گوشتی و بزرگ

 

بینی افراد انواع مختلفی داشته و هر نوع از بینی، شرایط خاص عمل خود را می طلبد به ویژه بینی های گوشتی و بزرگ. عمل جراحی بینی گوشتی و بزرگ عملی سخت تر و حساس تر است زیرا این گونه از بینی ها بر خلاف ظاهر بزرگشان، دارای غضروفی بسیار ظریف هستند و این پوست بینی است که به شدت ضخیم است، حال اینکه در افرادی که دارای بینی استخوانی هستند شرایط برعکس است یعنی پوست بینی نازک و غضروف بینی بزرگ است و عمل جراحی نسبت به بینی های گوشتی راحت تر خواهد بود.

گاهی با توجه به شنیده ها، برخی افراد با مراجعه به متخصص می پرسند آیا عمل جراحی بینی گوشتی و بزرگ نتیجۀ مثبتی خواهد داشت یا نه؟ این سوال و ابهام از آنجا نشات می گیرد که در گذشته با توجه به قدیمی بودن شیوۀ عمل جراحی بینی، غضروف و استخوان بینی افرادی که دارای بینی گوشتی بودند در حین عمل برش خورده و برداشته می شد. این امر سبب می شد در روزها و هفته های پس از عمل جراحی بینی گوشتی و بزرگ این گونه بینی ها به دلیل فعل و انفعالات زیر پوستی و رشد و نمو و تغییرات در پوست و غضروف، بینی به سمت پایین بیفتد.

همین موضوع سبب نگرانی بسیاری از متقاضیان عمل جراحی بینی گوشتی شده است. اما امروزه با توجه به تغییر شیوۀ عمل و استفاده از شیوه های نوین جراحی، نگرانی از این بابت وجود ندارد. جراح در حین عمل، مقداری از غضروف سپتوم (میانی) بینی را برداشته و در نوک بینی قرار می دهد تا چنین عارضه ای پس از عمل رخ ندهد. عمل جراحی بینی گوشتی و بزرگ با چنین شیوه ای به خوبی و با موفقیت کامل انجام می شود.

 

دکتر عباس نوروزی

جراح و متخصص گوش ، حلق ، بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button