عمل زیبایی بینی

عمل زیبایی بینی در کرج
عمل زیبایی بینی در کرج
شهریور ۳, ۱۳۹۷
دکتر عباس نوروزی جراح بینی در کرج
دکتر عباس نوروزی جراح بینی در کرج
مهر ۲, ۱۳۹۷
عمل زیبایی بینی

عمل زیبایی بینی

عمل زیبایی بینی یکی از پرطرفدارترین عمل های زیبایی ست که سال هاست در سراسر جهان به شدت فراگیر شده و هر چه پیشرفت های علم پزشکی بیشتر می شود، درخواست برای انجام این چنین عمل هایی نیز افزایش می یابد چون با راحتی و سرعت بیشتری همراه خواهد بود.

 

 

عمل زیبایی بینی

 

 

همیشه هم انجام دادن این عمل مربوط به عیب و ایرادی خاص در بینی یا چهرۀ فرد نیست و در بسیاری موارد دیده شده که فردی با بینی تقریباً خوش فرم و بدون ایراد، تمایل شدیدی به انجام جراحی زیبایی بینی دارد که البته این علاقه و تمایل شدید بر می گردد به مسائل و اتفاقات متعددی که در بین دوستان و آشنایان این گونه افراد افتاده و همچنین نوع نگاه این فرد به زندگی و همچنین نوع نگاه به خود.

عمل زیبایی بینی را می توان به راحتی و در کمتر از چند روز پیگیری و بستری شدن، انجام داد و به منزل بازگشت. امروزه جراحی زیبایی بینی یکی از سریعترین عمل های پزشکی ست که متخصصان فراوانی در حال حاضر در حال انجام آن به تعداد بسیار زیاد در طول سال هستند که البته ایران یکی از بالاترین آمارها در این زمینه را در جهان داراست.

مراحل انجام عمل زیبایی بینی

برای انجام این عمل زیبایی ابتدا لازم است شرایط کلی شما سنجیده شود یعنی اینکه با مراجعه به متخصص، پزشک سعی می کند با صحبت و مشاوره با شما از علت انجام این عمل جویا شود و بفهمد واقعاً چرا قصد انجام آن را دارید. شاید انجام عمل برای شما غیر ضروری بوده و نیازی به آن نباشد اما اگر اصرار بر عمل داشته باشید، جراح این کار را انجام خواهد داد.

در مورد هزینۀ این عمل زیبایی هم باید این موضوع را قبل از عمل بدانید که نوع و شکل و فرم بینی شما در تعیین هزینۀ جراحی به شدت موثر است. و همچنین بیمارستان و یا کلینیکی که در آن عمل را انجام می دهید هم تأثیر زیادی در هزینۀ جراحی شما خواهد داشت، چون ممکن است عمل زیبایی بینی خود را در مرکزی خاص و گران در یکی از نقاط معروف شهر انجام دهید که البته قیمت های خاص خود را از شما دریافت خواهند کرد.

میزان مبلغی را هم که می بایستی انجام دهید مجموعه ای از هزینه هاست:

هزینۀ چندین ویزیت قبل و بعد از عمل

هزینۀ۱ یا ۲ آزمایش قبل از عمل

هزینۀ عمل زیبایی بینی در بیمارستان و یا کلینیک مربوطه

هزینۀ دارو، رفت و آمد و…

 

 

دکتر عباس نوروزی

جراح و متخصص گوش ، حلق ، بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button