قیمت عمل زیبایی بینی

چسب بینی بعد عمل دکتر عباس نوروزی
چسب بینی بعد عمل
مارس 6, 2019
زیبایی بینی بدون عمل دکتر عباس نوروزی
زیبایی بینی بدون عمل
مارس 10, 2019
قیمت عمل زیبایی بینی دکتر عباس نوروزی

قیمت عمل زیبایی بینی

قیمت عمل زیبایی بینی، اغلب اولین مسئله ای است که ذهن شخصی را که تصمیم به انجام جراحی بینی گرفته درگیر می کند. نکته مهم این است که چه معیارهایی روی هزینه عمل زیبایی بینی اثرگذار است.

 

قیمت عمل زیبایی بینی دکتر عباس نوروزی

 

برای بعضی اشخاص قیمت عمل زیبایی بینی بسیار سنگین است. آنها قصد دارند با کمترین هزینه ممکن عمل بینی انجام دهند. ولی به این دلیل که بینی در ظاهر شخص تأثیرات فراوانی دارد لازم است نهایت دقت در انجام این عمل و انتخاب پزشک جراح صورت پذیرد.

عوامل تأثیرگذار روی هزینه جراحی بینی

عوامل بسیاری روی قیمت عمل زیبایی بینی اثرگذار می باشد که به شرح ذیل است:

منطقه جغرافیایی

همانند سایر خدمات، قیمت عمل زیبایی بینی نیز مطابق با منطقه ی جغرافیایی متفاوت می باشد. به عنوان مثال قیمت عمل زیبایی بینی در تهران با شهرستان های کوچک قابل قیاس نیست. لازم به ذکر است که پزشکان جراح بینی خوب به دلیل امکانات بیشتر شهرهای بزرگ در این شهرها اسکان دارند.

تجربه جراح

هزینه عمل زیبایی بینی با توجه به تسلط و تجربه جراح متفاوت می باشد. زیرا جراحی که سابقه چندین سال عمل زیبایی بینی را در کارنامه خود دارد با مشکلات زمان عمل آشنایی کامل داشته و به طور حتم هزینه ی بیشتری تعیین می نماید.

نوع بینی

در تعیین قیمت عمل زیبایی بینی، نوع بینی افراد تأثیر فراوانی خواهد داشت. اشخاصی که بینی گوشتی یا غضروفی دارند اغلب هزینه بیشتری برای عمل بینی تقبل می کنند. ولی قیمت عمل زیبایی بینی استخوانی معمولاً کم تر است. ضمن اینکه عمل ترمیمی بینی چنانچه به وسیله پزشک جراح دیگری (جز جراح اول) صورت گیرد اغلب هزینه بیشتری از جراحی اول دارد.

هزینه های پیش از انجام عمل بینی

پیش از انجام جراحی زیبایی بینی هزینه هایی که می بایست پرداخت نمایید به شرح ذیل می باشد:

  • هزینه مشاوره جراحی زیبایی بینی ( بعضی از جراحان برای مشاوره ویزیت دریافت می نمایند.)
  • سی تی اسکن (در صورت داشتن انحراف بینی و سایر مشکلات)
  • آزمایش خون
  • تصاویر و عکس های آتلیه ( بعضی جراحان در مطب خود از متقاضیان عمل بینی عکس می گیرند که در این صورت دیگر نیازی به پرداخت این هزینه نیست.)

پس از به اتمام رسیدن عمل بینی دیگر هزینه ای وجود نخواهد داشت. جز اینکه پزشک هزینه مشخصی برای تعویض چسب و ویزیت های بعد از عمل دریافت نماید.

عمل بینی کم هزینه

طبق عوامل مختلفی هزینه عمل زیبایی بینی می تواند کمتر در نظر گرفته شود. از جمله این عوامل شرایطی است که تعدادی رزیدنت که به تازگی برای کسب مهارت و تجربه در بیمارستان ها شروع به انجام عمل بینی کرده اند معمولاً هزینه های پایین تری تعیین می کنند.

ولی مسئله مهم این است که به طور حتم این افراد تجربه رویارویی با مشکلات حین عمل را نداشته و بینی های مشابه بینی این شخص را عمل نکرده اند. در نتیجه انجام جراحی بینی به وسیله این افراد می تواند خطرات و ریسک بالایی داشته باشد.

یکی دیگر از دلایل پایین بودن قیمت عمل زیبایی بینی، انجام عمل های پی در پی و متعدد جراح در یک روز می باشد. بعضی از پزشکان عمل های بینی زیادی در یک روز انجام می دهند. این عامل موجب کاهش نرخ این پزشکان است. قطعاً تمرکز و دقت پزشکان در جراحی با انجام این عمل های پی در پی کاهش خواهد یافت.

 

دکتر عباس نوروزی

جراح و متخصص گوش ، حلق ، بینی

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *