متخصص جراحی بینی

پزشک بینی در کرج
پزشک بینی در کرج
تیر ۲۳, ۱۳۹۷
جراح بینی خوب در کرج
جراح بینی خوب در کرج
مرداد ۹, ۱۳۹۷

متخصص جراحی بینی

خب متخصص جراحی بینی کیست؟ چه تخصص دانشگاهی دارد؟ چه خدماتی به بیماران و مراجعان ارائه می کند؟ برای پاسخ به تمامی این سؤال ها با ما همراه باشید.

یک پزشک متخصص جراحی بینی دارای تخصص گوش-حلق-بینی بوده و می تواند با این تخصص خود، بهترین خدمات جراحی بینی را به بیماران خود ارائه کند. البته به غیر از متخصصین گوش و حلق و بینی، پزشکانی که تخصص جراحی پلاستیک دارند نیز اقدام به جراحی بینی می کنند. هر دو این متخصصین در دورۀ تحصیل و آموزش های خود، دورهای متنوع و بسیار سختِ جراحی بینی را با بهترین سطح از آموزش ها، می آموزند.

 

 

متخصص جراحی بینی

 

متخصص جراحی بینی به خوبی می داند یک بینی برای ترمیم و بهبود شرایط ظاهری و شرایط درونی، می بایستی مراحلی مانند؛ آزمایشات قبل از عمل، مشاوره های متعدد قبل و بعد از عمل، انجام عمل و همچنین توصیه ها و درمان های بعد از عمل را به خوبی طی نماید تا بهترین نتیجه را به دست آورد. اما کافی ست یکی از این مراحل، خدای نکرده با بی توجهی یا حتی کم توجهی، درست طی نشده و به خوبی درمان فرد مورد نظر طی نشود، آن وقت است که باید منتظر عوارض بسیار سخت و سنگینی بود که گاه برای جبران آنها باید ماه ها بلکه سال ها وقت و هزینه صرف کرد.

 

متخصص جراحی بینی چند مشکل بینی را رفع می کند

در کل می توان گفت تمامیِ مشکلات و ایرادات بینی مانند؛ گوشتی بودن بینی، غوز بزرگ روی بینی، بزرگ بودن سوراخ های بینی، انحراف تیغۀ بینی و… را با عمل جراحی بسیار پیچیده و در بالاترین سطحِ ممکن برطرف می کند و در مراحلِ بعد از عمل نیز با صبوریِ کامل در کنار بیماران خواهد بود. توصیه های کاملاً مراقبتی و درست به بیماران و پیگیری تا زمان بهبودیِ کامل آنها نیز از دیگر اقدامات بسیار مناسب و حرفه ای و اخلاقیِ متخصص جراحی بینی است.

 

آیا متخصصین جراح بینی در کنار متخصصین جراحی پلاستیک، عمل بینی را انجام می دهند

بسیار نادر است که دو متخصص و پزشک جراحی بینی و متخصص جراحی پلاستیک در کنار هم عمل جراحی بینی را انجام دهند. البته گاهی شاید به این صورت انجام شود. هر متخصص عمل زیبایی بینی در بالاترین سطح علمی و تخصصی خود، می تواند به خوبی و به تنهایی این عمل را انجام داده و فقط در اتاق عمل از کمکِ دستیارها، متخصص بیهوشی و… برای تکمیل روند عمل جراحی بینی استفاده می کند. روالی که کاملاً قانونی و برای هر عملی لازم و ضروری ست.

 

دکتر عباس نوروزی

جراح و متخصص گوش ، حلق ، بینی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *