جراح بینی در کرج

پرسش و پاسخ دکتر عباس نوروزی :

1

پرسش : 

با سلام. من 22 سالمه. بینی ام کمی انحراف و قوز داره. در دوران بچگی شکسته بود. تصمیم دارم بینی مو عمل کنم. ولی واقعا از عوارض بعد عمل مثل تنگی نفس یا عوض شدن صدا و عوارض دیگه می ترسم. میشه کمک کنید؟!

پاسخ دکتر نوروزی : 

سلام. جای هیچ گونه نگرانی نیست. تمامی اقدامات و نکات لازم مربوط به قبل و بعد از جراحی به شما گفته میشه. عوارضی که نام بردید بعد از گذشت مدت زمان و با کم شدن ورم بینی از بین می روند
2

پرسش : 

سلام آقای دکتر. ضمن خسته نباشید. سوالی داشتم ازتون... پره های بینی من خیلی از هم باز هستند. اگر بخوام فقط جمع شون کنم، آیا بعد از جراحی در ظاهر تورم خواهد داشت؟

پاسخ دکتر نوروزی : 

سلام دوست عزیز. اگر قصد بر این باشد که تنها پره های بینی جمع شود، به طور معمول طبق تجربیات مشاهده شده ورم و کبودی قابل توجهی به دنبال نخواهد داشت. و این عمل با بی حسی موضعی انجام می پذیرد.
3

پرسش : 

با عرض سلام خدمت دکتر نوروزی. من دو سال پیش که 17 سالم بود، در مسافرت تصادف کردم و ضربه شدیدی به صورتم وارد شد. بینی ام دارای انحراف شد و شکستگی پیدا کرد.اصلا از ظاهر بینی ام راضی نیستم. بسیار در روابط عمومی و روحیاتم تاثیر گذاشته. اگر بخوام تا دو ماه دیگه جراحی کنم، آیا بیمه هزینه اش رو پرداخت میکنه؟

پاسخ دکتر نوروزی : 

سلام همراه عزیز. در گذشت یک ماه هزینه را تقبل میکند. بعد از جوش خوردن استخوان بینی در ظاهر آن تفاوتی ایجاد می شود. در نتیجه به جراحی زیبایی نیازمند خواهید شد. که بیمه هزینه ی آن را قبول نمی کند
4

پرسش : 

سلام آقای دکتر. همسر من برای هفته ی بعد وقت جراحی بینی دارد. ولی از دیروز آنفولانزای شدیدی گرفته. چه کار کنیم؟ آیا این موضوع مانع جراحی میشه؟

پاسخ دکتر نوروزی : 

سلام دوست عزیز! توصیه می شود بین سرماخوردگی یا آنفولانزا و جراحی بینی همسرتان تقریبا 4 تا 7 روز فاصله باشد
5

پرسش : 

با سلام خدمت آقای دکتر. من 20 سالمه. من براتون عکس از بینی ام فرستادم. میخواستم بعد از جراحی خیلی طبیعی به نظر برسه. نظر شما چیه؟

پاسخ دکتر نوروزی : 

سلام دوست عزیز. بله. عکس هاتونو مشاهده کردم. طبق برداشت های من بینی شما استخوانی بوده و نوک آن کمی افتادگی دارد. حتما نتیجه خوبی خواهید گرفت. باید صبور باشید و به پزشک خود اطمینان کنید

Call Now Button